Uudised

Bauhaus avas uue kaupluse Rocca al Mares

märts 13, 2017
Nixor

bauhaus_nixor

Bauhaus_Rocca_Maire_MillerEhitus- ja aiatarvete kaubamaja Bauhaus laienes ning avas oma teise kaubamaja Rocca al Mares. Pidulik vip-avamine toimus 9. märtsil 2017 ning 10. märtsi hommikul kella 5-st olid uksed avatud kõigile külastajatele.

Nixor, olles Bauhausi kauaaegne IT-partner, tarnis ja juurutas uude kaubamajja kaubandussüsteemid klientide kiireks ja mugavaks teenindamiseks. Tavakassades on kasutusel ToshibaGCS-i kassariistvara koos Toshiba TCxWave ekraanidega ning Datalogic QuickScan käsiskännerid. Kaardimaksed muudab kiireks ja turvaliseks Worldline Yomani XR Touch kaardimakseterminalid koos NixPay kaardimakselahendusega.

bahuaus_nixor_iseteenindus_kassa

Lisaks saavad kõik ostjad kasutada mugavat iseteenindusala, mis võimaldab iseseisvalt tooted skaneerida ja tasuda ostu eest teenindajaga kokku puutumata. Kassade turvalisuse tagab Nixori poolt paigaldatud ISS SecurOS kassavalve.

Soovime Bauhaus kaubamajale edukat uut algust ja palju rõõmsameelseid kliente!

bauhaus_tavakassa

Rocca al Mare Bauhaus omab umbes 14 000 m2 suurust müügipinda. Kaubamajast leiab üle 130 000 toote ehitus-, remondi-, sisustus- ja aiandustöödeks ning lisaks laia valiku erinevaid teenuseid. Kaubamajas on suur uuel kontseptsioonil põhinev Drive-In Arena ja suur Aiandusmaailm. BAUHAUSil on üle 260 kaubamaja 19 Euroopa riigis.

Nixor on info- ja turvatehnoloogia ettevõte esindustega Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõttel on rohkem kui 20- aastane kogemus, rakendamaks kompleksseid ja innovaatilisi IT-ärilahendusi peamiselt neljas turusektoris: jaekaubanduses, toitlustuses, hotellinduses ja reisilaevanduses.