Uudised

Gardest VisualStore

mai 16, 2018
Nixor

Nixor käivitas esmakordselt Põhja-Euroopas TGCS globaalse tarkvaralahenduse TcxElevate, mis võeti kasutusele Gardest kodu- ja aianduskeskuses.

Nixor, kui Toshiba strateegiline partner, on Baltikumis juurutanud mitmeid innovaatilisi lahendusi. Kvaliteetset Toshiba kassariistvara kasutavad juba paljud Nixori kliendid.  Seekord rakendati riistvara kõrval ka võimekat lojaalsus-, müügi- ja kassasüsteemi TcxElevate powered by VisualStore, mis on juba kasutusel mujal Euroopas, Ameerikas, Aasias ja Aafrikas.

VisualStore lojaalsus- ja kampaaniasüsteemi funktsionaalsus annab Gardestile võimaluse luua oma klientidele sedavõrd spetsiifilised lojaalsusprogrammid ja kampaaniad, mille taolisi ei ole üheski teises Baltikumi kaubandusettevõtes.

Terviklahenduse moodustab VisualStore koos Fujitsu Estonia poolt paigaldatud Microsoft NAV ERP tarkvara ja Nixori poolt arendatud Worldline & NixPay kaardimakse tarkvaraga.

Kassades on kasutusel ToshibaTGCS-i kassariistvara koos Datalogic skännerite ning turvaliste ja kiirete Worldline Yomani kaardimakseterminalidega.

Gardest kodu- ja aianduskeskus omab 9000 m² suurust kogupinda, millest lausa 5500 m² on sisepind. Keskusest leiab kümneid tuhandeid kodu- ja aiandustooteid ning lisaks laia valiku erinevaid teenuseid. Gardest on ainulaadne keskus Baltikumis, mis pakub külalistele mõnusat elamust.

Nixor on info- ja turvatehnoloogia ettevõte esindustega Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõttel on rohkem kui 20- aastane kogemus, rakendamaks kompleksseid ja innovaatilisi IT-ärilahendusi peamiselt neljas turusektoris: jaekaubanduses, toitlustuses, hotellinduses ja reisilaevanduses.