Juustukuningad

Ettevõttest

Juustukuningad on kvaliteetse juustu edasimüüjad, omades hetkel üle 10 kaupluse terves Eesti. Ettevõte laieneb hoogsalt edasi ja uusi kauplusi tekib aina juurde. Lisaks juustule on võimalik kauplusest osta erinevaid kastmeid, juustumoose, snäkke, soetada kinkepakke ja tellida peovaagnaid. Juustukuningate missiooniks on arendada juustukultuuri Eestis ja tuua eestimaalasteni kvaliteetne juust mõistliku hinnaga.

Ärivajadus

Alustav ettevõte otsis endale kiiret ja lihtsat müügisüsteemi klientide mugavaks teenindamiseks, mille funktsionaalsus katab ära ka firma juhtimise ja võimaldab hallata kõiki kauplusi ühest tarkvarast.

Lahendus

Nixor koostöös meie partneri Erply’ga juurutasid Juustukuningate kauplusesse Erply kassa- ja laotarkvara. Erply on täielikult pilvepõhine lahendus võimaldades kassale ligipääsu olenemata asukohast. Erply sisaldab kõiki jaemüügiks vajaminevaid funktsioone ning katab reaalajas kogu tööprotsessi otsast lõpuni. Erply sobib hästi väikese- või keskmise suurusega müügikohtadele või kaupluskettidele, kus üheks põhiprotsessiks on klienditeenindus. Iga uue kaupluse loomine toimub vaid paari hiireklõpsu abil, kuna Erply jaoks pole oluline kas sul on 1 või 500 poodi.

ERPLY kassa- ja laotarkvara peamised eelised:

  • Kassa töökiirus, mis aitab lühendada järjekordi poekülastuste tippajal.
  • Lihtne arvutisse paigaldada, sest tarkvara seadistused, kasutajaõigused, tooted ja kliendid tulevad spetsiaalse viisardi käigus ERPLY’st automaatselt üle kassaprogrammi.
  • Töötab automaatselt võrguvabalt, kui internetiühendus peaks katkema või töötab häiritult.
  • Äärmiselt funktsionaalne kassaprogramm, sisaldades kliendiprogramme, kuponge ja müügikampaaniaid, tellimist vajavaid kaupu, broneeringuid, tagastusi jne.

Tulemus

Kaupluste juhtimine läbi Erply veebipõhise tarkvara on muutnud Juustukuningate igapäeva töö mugavaks ja kiireks. Kuna ettvõte areneb pidevalt ja uusi kauplusi tekib juurde nii Eestis kui välismaal, on Erply lahendus vägagi sobilik – käivitamisel ei nõua suuri investeeringuid ja süsteemi on võimalik kasutada kõikjal, kus on internetiühendus. Tänaseks on kõigis Juustukuningate kaupluses kasutusel Erply kassa- ja laotarkvara.

Kliendi kommentaar

Juustukuningate kliendisuhete juht Robert Miller Erply süsteemist:”Oleme Erply lahendusega väga rahul, sest see on aidanud meil lihtsustada klientide haldamist ning teinud ka poodide igapäevase töö kergemaks. Erply suureks eeliseks on kindlasti kasutajasõbralikkus ja mugavus.”