Elektroonilised hinnasildid

DisplayData elektroonilised hinnasildid on täisgraafilise ekraaniga e-sildid toote- ja hinnainfo kuvamiseks, mis sobivad ideaalselt näiteks jaekauplustesse, bensiinijaamadesse, apteekidesse, tootmistehastesse, konverentsikeskustesse jne.

Digitaalsed hinnasildid annavad enneolematu paindlikkuse, võimaldades siltidel olevat infot muuta kiiresti ja pidevalt. Info muutmiseks ei ole vaja rakendada töötajaid, kes manuaalselt silte välja vahetavad, sest kogu info haldamine toimub läbi kaugjuhtimissüsteemi.

DisplayData hinnasildid võimaldavad läbi viia lühiajalisi kampaaniaid ja mitmetasemelisi allahindlusi, mis traditsionaalsete hinnasiltide puhul oleks nõudnud liigset tööd. Lisaks ühenduvad elektroonilised hinnasildid kaupluse juhtimissüsteemiga, tagades sellega hinnasiltide ja kassainfo ühtsuse.

E-hinnasildid kasutavad e-ink tehnoloogiat, mis kasutab elektrit vaid info muutmisel, tagades sellega seadmete madalad hoolduskulud ja pika eluea. Toodetel on vahetatavad patareid, mis kuni 5 uuendusega päevas kestavad umbes 5 aastat. Täisgraafilised DisplayData hinnasildid pakuvad konkurentidega võrreldes turu parima väljanägemisega ekraani ning uusim EPD tehnoloogia annab siltidele ligi 180° vaadeldavusnurga.

Näitan kõiki 2 tulemust