Lahendused

Nixor pakub innovaatilisi ja funktsionaalseid IT-lahendusi, mis muudavad ettevõtte töö efektiivsemaks, äritegevuse tulemuslikumaks ja kliendikogemuse paremaks. Meie uuenduslikud lahendused loovad uusi standardeid, mida hakatakse märkamatult pidama iseenesest mõistetavaks ja tavapäraseks. 

Pakume nii üksiklahendusi kui ka terviklahendusi, mille eesmärk on muuta meie klientide äritegevus tõhusamaks, kiiremaks ja mugavamaks, tagades samas töökindluse ja parima klienditeeninduse. 

Meie portfelli kuuluvad ettevõtete tegevusvaldkonnast lähtuvad äritarkvaralahendused, modernsed kaubanduslahendused, töökindlad müügi- ja kassasüsteemid, välkkiired makselahendused, uudsed iseteeninduslahendused, kvaliteetsed turvasüsteemid ja võimekad IT infrastruktuuri lahendused.

E-pood

Iga ettevõtte soovid ja vajadused on erinevad. Osadel firmadel on vaja integreeritud terviklahendusi, teistel vaid üksikuid tooteid. Meie e-poest on võimalik lugeda meie pakutavatest IT-lahendustest lähemalt, tellida üksiktooteid ja kulumaterjale ning esitada päringuid, et leida endale parim pakkumine.

Meie tootevalikus on tänapäevastel platvormidel põhinevad tooted, mida on võimalik integreerida erinevate lahendustega, et moodustada terviklik infosüsteem.