Äritarkvara

Funktsionaalne ja kasutajasõbralik äritarkvara võimaldab mugavalt juhtida kõiki äriprotsesse.

Teeme valitud partneritega mitmekülgset koostööd, et arendada ja juurutada ärijuhtimise tarkvara peamiselt kaubanduse ja teeninduse valdkonna vajadusi arvestades. Meie omnichannel-lahendused toetavad äritegevust kõikides kanalites ja teenindusvormides. Juurutame äritarkvara, lähtudes mugavuskaubanduse kontseptsioonist, mõeldes elamuskaubanduse vajadustele ning samal ajal genereerime tervisekaubandusega seotud ideid. 

Sobiv terviklahendus koosneb tihti mitmetest erinevatest omavahel integreeritud programmidest. Sageli soovitakse, et oleks üks tarkvara, mis võimaldab kõike, kuid tihti osutuvad need suured ja võimekad lahendused nii kasutamisel kui täiendamisel liiga keeruliseks. Samuti on teada, et liiga paljude erinevate tarkvarade juurutamisel on riskikohaks integratsioonide paljusus ning kasutamise teevad keerukamaks mitmed erineva disainiga kasutajaliidesed. Arvestades valdkonnas loogiliselt eristatavaid äriprotsesse, suudame integreerida võimalikult vähestest erinevatest tarkvaramoodulitest ühtse terviklahenduse .

NixSHOP

Ketikaubanduse müügi- ja laohaldus

Müügijuhtimise ja laohalduse tarkvara esmatarbe kaupluste keti juhtimiseks. Tarkvara põhimooduliteks on sortiment ja hinnakirjad, tellimused ja laohaldus ning kliendid ja kampaaniad.

Odoo

Ärijuhtimise tarkvara

Multifunktsionaalne modulaarne tarkvaraplatvorm ettevõtete äritegevuse haldamiseks. Terviklahendus, mis katab nii klienditeeninduse ja müügiprotsessid kui ka ettevõtte sisemised äriprotsessid.

VisualStore POS

VisualStore on kõik-ühes POS-platvorm, mida saab kohandada jaemüügisektori erinevate segmentide jaoks, sealhulgas toidukaubad, elektroonika, kaubamajad, elustiili kauplused ja shop-in-shop lahendused. VisualStore võimaldab lihtsalt hallata nii ühte poodi kui ka kauplusekette.

Relex

Tarneahela juhtimine 

Logistika optimeerimise tarkvara platvorm, mis automatiseerib ja aitab teha õigel ajal õigemaid otsuseid lisaks tarneahela juhtimisele lisaks ka hinnakujunduses ja müügikampaaniate korraldamises.

52Retail

Omnichannel Kaubandustarkvara

Omnichannel terviklahenduse moodustavad 52RETAIL ja 52eSELLER, mis võimaldavad muu hulgas kõikides kanalites samaaegselt määrata personaliseeritud hindu ja allahindlusi ning teha pakkumisi klientide tarbimisharjumuste põhjal.

NexuMobo 

Mobiilne töökoht

Android käsiterminalidel töötav kaupluse sisemisi äriprotsesse toetav tarkvara, mis lihtsustab muuhulgas kauba vastuvõttu, tellimuste koostamist, hinnakontrolli, inventuuri ning teisi sarnaseid kauplusekohaseid toiminguid.

KomusNET

Kinnisvarahalduse tarkvara

Haldustarkvara veebiteenusena, mis lihtsustab hoonete haldamisega seotud toiminguid ja halduskulude jagamist üürnike vahel.