Uudised

Selver avas uued kauplused ja võttis kasutusele Joya Touch-i

gruodžio 16, 2016
Nixor

arsenali_joya_touch-2

arsenali_joya_touchArsenali keskuses avas 27. oktoobril 2016 oma uksed uus Selver. Koos kassasüsteemiga käivitati uues kaupluses uudne iseostlemislahendus koos kõige uudsemate Joya Touch käsiterminalidega. Ka Järve Selveris on nüüdsest ostjatel võimalus SelveEkspressi teenust kasutada uute Joya Touch käsiterminalidega.

Detsembris said rõõmustada ka kõik Maardu elanikud, kuna äsjaavatud Pärli keskuses avas oma uksed ka uus Maardu Selver koos SelveEkspress lahendusega, mis muudab poes käimise kiireks ja mugavaks.

Nixor paigaldas koostöös vöötkoodi- ja mobiilsete käsiterminalide tehnoloogia tootjaga Datalogic kauplustesse Self-Shopping iseostulahenduse. Lisaks iseostlemisele paigaldas Nixor Oscar müügisüsteemi kaupluse efektiivseks juhtimiseks.

SelveEkspressi puhul on tegemist ShopEvolution Iseostlemislahendusega, kus klient skaneerib kaubad müügisaalis kaasaskantava skanneriga ja tasub ostude eest iseteeninduskassas või vajadusel tavakassas.

Iseostlemise peamised eelised kliendile:

  • Kiire – maksa järjekorras seismata
  • Mugav – aseta tooted peale skaneerimist otse ostukotti
  • Informatiivne – ülevaade ostukorvist, toodetest ja soodustustest

Iseostlemise peamised eelised kaupmehele:

  • Suurem ostukorv ja käive – iseostlemise kliendid kasvatavad käivet, kuna neil on suurem ostukorv võrreldes tavakliendiga
  • Lojaalsemad kliendid – iseostlemist eelistavad kliendid külastavad kauplust rohkem võrreldes tavakliendiga
  • Kliendi mõjutamine ostuprotsessi käigus – kliendi mõjutamine interaktiivse ostupuldi abil läbi kampaaniate ja reklaamide ostuprotsessi ajal

Ostlemise käigus on võimalik klientidel käsiterminaliga registreeritud kaubad asetada otse enda ostukotti, puudub hilisem vajadus tõsta kaubad kassalauale. Käsiterminal kuvab toote vöötkoodi lugemisel ekraanile toote nimetuse ja hinna, lisaks on võimalik kuvada ostukorvis olevate toodete nimekiri ja summa. Uuel Joya Touch-il on lisaks vibratsiooni funktsioon, mis annab ostjale märku kampaaniatootest.

Joya Touch seadet saab kasutada ka muudel eesmärkidel kui lihtsalt iseostlemine – näiteks teostada inventuure ja hinnakontrolle ning vähendada kassajärjekordi, kus teenindaja aitab skaneerida järjekorras seisvate klientide tooteid. Mobiilne käsiterminal Joya Touch koos hulgaliselt tehnilisi uuendusi sisaldav ShopEvolution 7 iseostlemise tarkvaraga suurendavad ettevõtte produktiivsust ja kiirendavad investeeringu tasuvust. Täpsemalt Datalogic Joya Touch-i ja ShopEvolution 7 kohta LOE SIIT

maardu_selveekspressPärast kaupade iseseisvat registreerimist on võimalik kasutada mitmekeelset interaktiivsete juhistega Ise-Makse süsteemi, mis võimaldab tasuda ostude eest pangakaardiga või boonuspunktidega. Ise-Makselahenduse väljatöötamisel on kasutatud tark-ja riistvaratootja TGCS-i iseteenindusterminali TCxWave.

Turvalisuse tagamiseks on ShopEvolution ja Nixori makseterminali süsteemidesse sisseehitatud mitmed kontrollmehhanismid, mis on integreeritud olemasolevate süsteemidega. Klienditeenindaja, kes mobiilse käsiterminali abil saab kliente Ise-Makse protsessil abistada, teostab vajadusel kontrolli ka vanusepiirangutega seotud kaupade ostude korral.

Lisaks iseteeninduslahendusele paigaldas Nixor kauplusesse Toshiba TGCS-i kassariistvara ja  Worldline kaardimakseterminalid koos NixPAY-i kaardimakselahendusega.

Selver on Eestis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveril on 45 kauplust üle terve Eesti. Selveri peamine eesmärk on luua ja hoida kliendi usaldust, teenindada kiiresti ja asjatundlikult ning pakkuda kvaliteetseid kaupu.

Nixor on info- ja turvatehnoloogia ettevõte esindustega Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõttel on rohkem kui 20- aastane kogemus, rakendamaks kompleksseid ja innovaatilisi IT-ärilahendusi peamiselt neljas turusektoris: jaekaubanduses, toitlustuses, hotellinduses ja reisilaevanduses. Nixor on Datalogic platinum partner Baltikumis alates 1997. Aastast.