Uudised

Moodsa kaubandustehnoloogiaga kiirlaev Megastar

veebruar 14, 2017
Horeca

megastarTallinki moodsaim kiirlaev Megastar alustas Tallinna ja Helsingi vahel sõitmist 2017. aasta jaanuaris olles kaasaegseim kiirlaev Läänemerel tänu erinevatele kasutuses olevatele tehnoloogilistele lahendustele.  Kaubandustehnoloogia valdkonnas võeti kasutusele kõige modernsemad ja paremad lahendused eesmärgil pakkuda klientidele kiiret ja mugavat teenindust parimal võimalikul viisil ning tõsta teeninduse efektiivsust.

megastar_qshoppingLaevakapluses on kasutusel Datalogic ShopEvolution iseostlemise lahendus (Q-Shopping), kus kliendid saavad ostupuldiga registreerida oma kaubad ning maksta isemaksekassas ilma tavapärasesse kassasse pöördumata. Q-Shopping võimaldab klientidele kiiret ja mugavat ostlemist.

Q-Shoppingu lahendus töötab uute Joya Touch mobiilsete ostupultidega, mis võimaldab skaneeritud tooted pakkida ostukorvis või -kärus olevasse poekotti. Tänu sellele kaob vajadus tõsta tooteid korvist kassaletile ja sealt edasi kotti. Lisaks saab Joya Touch seadet kasutada ka muudel eesmärkidel kui lihtsalt iseostlemine – näiteks teostada inventuure ja hinnakontrolle ning vähendada kassajärjekordi, kus teenindaja aitab skaneerida järjekorras seisvate klientide tooteid. Täpsemalt Datalogic Joya Touch-i ja ShopEvolution 7 kohta LOE SIIT

Tallink Q-Shopping kujundusega ja spetsiaalselt isemakse protsessi jälgiva kasutajaliidesega NixSelfPaymentTerminali isemaksekassadesse koos Worldline ja NixPay kaardimaksega teevad kasutamise lihtsaks ja kiireks.

Laevakaupluse toodete väljapaneku muudab esinduslikuks DisplayData täisgraafilise ekraaniga elektroonilised tooteetiketid. Tegemist on uue generatsiooni elektrooniliste tooteetikettidega, mille kõrge kontrast ja lai vaatenurk tagab hea info nähtavuse ning klientidele parema ostukogemuse. Lisaks tõstab teenindaja töö efektiivsust

megastar_displaydata_1

DisplayData elektroonilised tooteetiketid loovad kauplusele esindusliku, korrektse ja silmapaistva väljapaneku. Tallinki üheks eesmärgiks elektrooniliste tooteetikettide paigaldusprojekti alustamisel oli paberist hinnasiltide vahetamise ja hinnainfo uuendamisele kuluva kaupluste töötajate tööaja vähendamine. Teiseks kindlasti hinnakorrektsus ning üleüldine innovaatilisus müügipindade arendamisel. Elektrooniliste hinnasiltide kohta on Tallink saanud positiivset tagasisidet nii nende töötajatelt kui ka klientidelt.

DisplayData valikus on 15 erinevat (suurust) mudelit koos variatsioonidega (värvid, külmakindlus, veekindlus, Bluetooth), mis katab iga kaupmehe vajadused. Täpsemalt DisplayData elektroonilistest hinnasiltidest LOE SIIT

Kogu kassade töö on mugav ja töökindel tänu Toshiba GCS-i kassariistvarale. Toshiba GCS-i valikust on kasutusel sobivaimad konfiguratsioonid vastavalt ostukeskonna iseärasustele – pood, baar, restoran vms. Kompaktkassadest (TcxWave) kuni eraldiseisva kassaarvuti (Tcx300) ja puuteekraanideni (TcxDisplay).

megastar_displaydata

Reisilaev Megastar pakub Tallink Shuttle kiirlaevateenust Tallinna ja Helsingi vahel. Pardal olev ulatuslik 2800 ruutmeetril olev Traveller Superstore laevakauplus pakub laias valikus toiduaineid ja jooke, maiustusi, suveniire ja mänguasju.

Datalogic on maailma üks juhtivad vöötkoodi- ja mobiilsete käsiterminalide tootjaid, mis pakub uuenduslikke lahendusi ja rakendusi sellistele valdkondadele nagu jaemüük, transport, logistika, tootmine ja tervishoid. Lisaks pakub ettevõte terviklikku ShopEvolution self-shopping iseteeninduslahendust, omades rohkem kui 300 installatsiooni Euroopas.

DisplayData on täisgraafilise ekraaniga e-siltide tootja toote- ja hinnainfo digitaalseks kuvamiseks. Koostöö algus Nixoriga alates 2007. Aastast.

Worldline on rahvusvaheline ettevõte, kes pakub e-maksete lahendusi kõigile ettevõtetele, kes tegelevad toodete ja/või teenuste müügiga.

Toshiba Global Commerce Solution (Toshiba GCS) on jaekaubanduse kassa- ja müügisüsteemide tarkvara ja riistvara tootja. Toshiba GCS-i kaubandustarkvara VisualStore on kõige modulaarsem ja arenenum kaubandustarkvara turul.

Nixor EE AS on info-ja turvatehnoloogia ettevõte esindustega Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõttel on rohkem kui 20-aastane kogemus, rakendamaks terviklikke ja innovaatilisi IT-lahendusi peamiselt jaekaubanduses, toitlustuses, hotellinduses ja reisilaevanduses.