Uudised

Nixor esines LVRKK Kaubanduse erialapäeval

märts 06, 2017
Nixor


28.02.2017
toimus  Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis (LVRKK) “Kaubanduse eriala päev“. Nixor ja LVRKK on kauaaegsed lepingupartnerid. Meie koostöö sai alguse aastaid tagasi, kus LVRKK avas uudse õppeklassi koos Nixori poolt paigaldatud ja tarnitud kaubandusseadmetega.

Olles LVRKK kauaaegne partner olime oodatud esinema ka sel aastal. Nixorit esindas turundusassistent Marliis Veermaa, kes rääkis teemal “Tehnoloogia tõusev trend – mobiilsus kaubanduses”. Ettekandes räägiti kaupmehele mõeldud mobiilirakendusest nimega KWallet. Tegemist on jaekauplejatele mõeldud turundus- ja müügikanaliga, mis kasvatab müüki ja pakub kliendile lisaväärtust. Ühtlasi muudab see ka tarbija elu lihtsamaks ning võimaldab mugavat ostlemist tänu funktsionaalsele mobiilirakendusele. Lisaks Nixorile olid esindatud veel sellised ettevõtted nagu Roller Äritarkvara OÜ, Selver AS, Tarbijakaitseamet.

Üritus oli suunatud üliõpilastele, õppejõududele, praktikajuhendajatele, koostööpartneritele ja vilistlastele.

Täname LVRKK pikaajalise koostöö eest ning loodame ka tulevikus jagada kaubanduseriala inimestele huvitavaid teadmisi ja infot kaubandusvaldkonnast.

Täpsemalt KWallet mobiilirakendusest LOE SIIT

LVRKK kaubanduse eriala päev Nixor - kwallet