Partnerid

Meie oskusteave ja kogemused põhinevad süstemaatilisel arendustööl ja pikaajalisel koostööl meie strateegiliste partneritega, kellega oleme läbi aastate loonud erinevaid innovaatilisi lahendusi.

Teie info- ja turvatehnoloogia partner oleme meie – Nixor!


Avery Berkel

Avery Berkel on innovaatiliste ja lisaväärtusi loovate kaalumis- ja pakkimislahenduste tootja, kelle kaalu- ja tarkvaralahendusi kasutavad kliendid üle kogu maailma. Koostöö algus Nixoriga alates 2009. aastast.

Datalogic

Datalogic on maailma juhtiv vöötkoodi- ja mobiilsete käsiterminalide tootja. Koostöö algus Nixoriga alates 1997. aastast.

ISS

ISS on maailma juhtiv videovalvelahenduste tootja, pakkudes lahendusi alates tavavideovalvest kuni intellektuaalsete mooduliteni – kassavalve, auto-, transiidi-, näo- ja liiklusvoogude tuvastusmoodulid. Koostöö algus Nixoriga alates 2006. aastast.

RELEX

Pühendatud jaemüügiettevõtete abistamisele, et parendada kaupmeeste konkurentsivõimet läbi lokaliseeritud sortimendi, kaubanduspindade kasumlikkuse, täpse prognoosi, kaubavarude täiendamise ja tööjõukulu optimeerimise ja planeerimise. RELEX Saas lahendused pakuvad kiiret investeeringutasuvust, mis võimaldab jaekaubanduse põhiprotsesside optimeerimist: kaubandus, tarneahela ja kaupluse protsessid. Koostöö Nixoriga alates 2012. aastast.

Toshiba

Toshiba Global Commerce Solution (TGCS) on maailma juhtiv jaekaubanduse kassa- ja müügisüsteemide tarkvara ja riistvara tootja. Toshiba kaubandustarkvara VisualStore on kõige modulaarsem ja arenenum kaubandustarkvara turul. Koostöö algus Nixoriga alates 2008. aastast.

Worldline

Worldline pakub e-maksete lahendusi ja uue generatsiooni makseterminale kõigile toodete ja/või teenuste müügiga tegelevatele ettevõtetele. Koostöö algus Nixoriga alates 2013. aastast.