ShopEvolution 7

Maailma juhtiva vöötkoodi- ja mobiilsete käsiterminalide tehnoloogia tootja Datalogic ShopEvolution self-scanning lahendus muudab kaupluses ostlemise kiireks, lihtsaks ja mugavaks.

Lahendus koosneb Joya käsiterminalidest, jaoturüksusest ja ShopEvolution server tarkvarast. 

Küsi pakkumist

Kirjeldus

Joya käsiterminal kuvab toote vöötkoodi skaneerimisel ekraanile toote nimetuse ja hinna. Kliendil on võimalus saada kiiret ülevaadet ostukorvis olevate toodete kohta ja jälgida ostlemise eelarvet, kuvades ostukorvis olevate toodete nimekiri ja summa. 

Ostlemise käigus on võimalik klientidel käsiterminaliga registreeritud kaubad asetada otse enda ostukotti, puudub hilisem vajadus tõsta kaubad kassalauale. 

Pärast kaupade iseseisvat registreerimist on võimalik kasutada mitmekeelset interaktiivsete juhistega Ise-Makse süsteemi, mis võimaldab tasuda ostude eest nii pangakaardiga kui ka sularahas.

Ise-Makse lahenduse väljatöötamisel kasutatakse tark-ja riistvaratootja TGCS-i(Toshiba Global Commerce Solutions) iseteenindusterminali TCxWave. Turvalisuse tagamiseks on ShopEvolution ja Nixori makseterminali süsteemidesse sisseehitatud mitmed kontrollmehhanismid, mis on integreeritud olemasolevate süsteemidega. 

Klienditeenindaja, kes mobiilsete käsiterminalide abil saavad kliente Ise-Makse protsessil abistada, teostavad vajadusel kontrolli ka vanusepiirangutega seotud kaupade ostude korral.

ShopEvolution on täielikult disainitud ja arendatud, baseerudes Java ehitusviisil ning toetades Windowsi ja teisi operatsioonisüsteeme nagu Linux jt. ShopEvolution on andmebaasist sõltumatu (seda toetab MySQL, Oracle ja SQL server), on mitmekeelne ning seda saab lihtsalt ühendada mistahes front-office-i ja lojaalsussüsteemiga.

Seotud tooted