NixPOS

NixPOS on kassatarkvara programm, mis on asendamatuks töövahendiks kiire teenindusportsessiga jaekauplustele.

Tarkvara on arendatud arvestades kassiiri töö spetsiifikat ja ergonoomiat, eesmärgiga saavutada vajalik funktsionaalsus kasutusmugavust vähendamata.

NixPOS garanteerib teile usaldusväärse töökeskkonna ja müügitehingute detailse fikseerimise, andes teile ülevaate ja statistika kassatöökohal toimunu kohta ning analüüsi müügitulemuste kohta. Kassatarkvara on võimeline haldama keerukaid püsikliendi allahindlusi ja müügikampaaniaid ning kõik teostatud tehningud salvestatakse, võimaldades kontroll-lindi abil taasesitada mistahes kassasündmust.

NixPOS töötab aktiivses Offline režiimis, võimaldades teostada kõiki müügioperatsioone sõltumata serverist või võrguühendusest.

NixPOS tarkvara on võimalik kasutada nii üksikutes müügipunktides kui ka mõnekümne kassaga supermarketis. Tänu sellisele tarkvara ülesehitusele on võimalik mitut väiksemat kauplust juhtida ühest keskusest, mida võimaldab kaubandustarkvara NixSHOP.

 

Kategooria: Silt:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

NixPOS on Nixor EE poolt arendatud tarkvara. NixPOS kassaprogrammi eelkäija Cascade esimene installatsioon toimus aastal 1998. Koostöös meie klientidega toimub pidev tootearendus vastavalt klientide erisoovidele.

NixPOSi kassa riistvara komplekteeritakse vastavalt müügikoha vajadustele ja soovidele. Erinevate müügi- ja kassasüsteemide uurimiseks vajuta siia.