TGCS Self Checkout System 7

Toshiba Global Commerce Solutions (TGCS) Self Checkout System 7 on Toshiba uue põlvkonna iseteeninduskassa.

Self Checkout System 7 on perfektne lahendus kaupmeestele, kes soovivad enda kauplustesse kiireid, võimsaid ja paindlikke iseteeninduskassasid. Toshiba iseteeninduskassad on väga kasutajasõbralikud, pakkudes lihtsat ja arusaadavat protsessi, millega ei jää hätta ükski poe külastaja.

TGCS Self Checkout System 7-l on kolm erinevat vormi: kaardi- ja sularahamaksete võimalusega kassa, ainult kaardimakse võimalusega kassa ja kioski vormis kassa.

Küsi pakkumist

Kirjeldus

Toshiba Global Commerce Solutions (TGCS) loodud Self Checkout System 7 iseteeninduskassad on mõeldud rahuldamaks kliendi üha kasvavaid nõudeid teeninduse kiirusele ja mugavusele. 

TGCS iseteeninduskassad kasutavad uudset tarkvara CHEC, mis erineb konkurentide lahendustest enda paindlikkuse ja parema halduse poolest. CHEC tarkvara on arhidektuurilisel omalaadne, toetades lihtsat, kiiret ja töökindlat integratsiooni kassasüsteemidega ja tagades kontrolli iseteeninduse üle.

TGCS iseteeninduskassa on kavandatud nii, et kasutaja ei peaks tegema ostu sooritamiseks ühtegi üleliigset liigutust.

Iseteeninduslahendused on ideaalsed jaekaubandusega tegelevatele ettevõtetele, kus on kõrge protsent väikeste ja keskmiste suurustega ostukorve ning kus on piiratud suurusega teenindusala. Parima lõpptulemuse saavutamiseks on võimalik erinevaid mudeleid kombineerida ning paigaldada nii teenindussaali kui ka erinevatesse osakondadesse. Kõik mudelid on saadaval parema- ja vasakukäelistena, mis võimaldavad optimaalse paigutuse.

Toshiba Global Commerce Solution (TGCS) on maailma juhtiv jaekaubanduse kassa- ja müügisüsteemide tarkvara ja riistvara tootja. Koostöö Nixoriga algas 2008. aastast.