Datalogic Joya Touch A6

Datalogic Joya Touch seeria uusim mudel A6 on tipptasemel Androidil põhinev käsiterminal, mis on ideaalne lahendus jaekaubandusega tegelevatele ettevõtetele.

Universaalse lahendusena toetab Joya Touch A6 mitmeid kaubandusrakendusi, alates kliendipoolsest iseostlemisest kuni kaupmehepoolsete inventuuride ja hinnakontrollide teostamiseni.

Võimsa protsessori ja kasutajasõbraliku Android süsteemiga käsiterminal on ergonoomilise disainiga, mis tagab mugava kasutuse. Juhtmevaba laadimine tagab seadme muretu laadimise ning suurendab terminali eluiga.

Kategooriad: , Silt:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

Maailma juhtiva vöötkoodi- ja mobiilsete käsiterminalide tehnoloogia tootja Datalogic ShopEvolution self-scanning lahendus koos võimekate Joya Touch A6 käsiterminalidega muudab kaupluses ostlemise kiireks, lihtsaks ja mugavaks.

Joya Touch A6 põhineb võimsal Qualcomm Snapdragon platvormil ja tuleb koos Android 7.1-ga. Seade kasutab laadimiseks innovatilist juhtmevaba kiirlaadimist, mis tagab seadmete töökindluse, valmisoleku ja madalamad hoolduskulud.

Joya Touch A6-te on samuti võimalik kasutada telefonina. Läbi Wifi ühenduse on võimalik seadmega teha ja vastu võtta VoIP kõnesid.

Bluetooth 4.0 ühendus võimaldab Joya Touch A6-te ühendada mitmete seadmetega (näiteks mobiilsete kassasüsteemidega, printerite ja kõrvaklappidega) ning kuvada klientidele asukohapõhiselt lähedal olevate toodete kampaaniaid.

Joya Touch A6-l on kaks disaini, nutiseadme- ja püstoldisain, mis on omavahel kergesti vahetatavad.

 

Seotud tooted