Datalogic Joya Touch

Datalogic Joya Touch on mitmeotstarbeline mobiilne käsiterminal, mis toetab nii kliendi- kui ka kaupmehepoolseid rakendusi.

Võimeka riistvaraga Joya Touch pakub kaupmehele mitmeid võimalusi. Seadet on võimalik kasutada nii inventuuride ja hinnakontrollide teostamiseks kui ka järjekorras seisvate klientide toodete skaneerimiseks, kiirendades järjekordade liikuvust.

Sama seade toetab ka kliendipoolset iseostlemist, võimaldades klientidel vältida kassajärjekordi ning asetada tooted peale skaneerimist otse enda poekotti ilma, et neid peaks kassas uuesti välja võtma.

Kategooriad: , Silt:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

Datalogic Joya Touch on multifunktsionaalne ja võimekas käsiterminal, mida kaupmees saab kasutada nii haldusprotsesside läbi viimiseks kui ka klientidele iseostlemise võimaldamiseks. Kaupluse töötajad saavad Joya Touchi kasutada laohalduses, hinna kontrollimiseks ning inventuuride tegemiseks. Lisaks saab terminali kasutada kassajärjekordade lühendamiseks, võimaldades ühel teenindajal skaneerida järjekorras seisvate inimeste tooted enne kui nad kassani jõuavad. Kassasse jõudes tuleb vaid toodete eest maksta.

Joya Touch koos Datalogic ShopEvolution iseostlemislahendusega loovad iseteeninduse uue standardi. Poe külastajatel on võimalus ostupuldiga tooteid iseseisvalt skaneerida ning peale seda asetada otse enda poekotti ilma. Kassasse jõudes ei pea klient enam tooteid kotist välja võtma ning vaja on sooritada vaid makse.

Selline iseostlemise võimalus muudab poeskäigu kiiremaks, mugavamaks ja privaatsemaks ning avab enneolematud võimalused. Joya Touch ühendub läbi Bluetoothi erinevate seadmetega ning võimaldab poesisest asukoha tuvastamist. See annab kaupmehele võimaluse kuvada erinevaid kampaaniaid ja soodustusi, mis kliendi läheduses olevatel lettidel on, ning teostada ülesmüüki.

Datalogic Joya Touch kasutab innovaatilist juhtmevaba kiirlaadimist. Tänu laadimispesade puudumisele on seadme hoolduskulud oluliselt väiksemad ning eluiga pikem. Joya Touchi täis laadimiseks kulub vaid 2.5 tundi ning kiirendatud laadimisrežiim võimaldab seadet peale 15 minutilist laadimist kasutada kuni 80 minutit. See tagab seadmete valmisoleku ka tipptundidel.