Worldline VALINA

Valina on Worldline-i uue generatsiooni kõik-ühes kaardimakseterminal

Võimsa protsessoriga Valina on ideaalne lahendus müügikohtadesse, kus maksete teostamine toimub klienditeenindaja juuresolekuta. Makseterminal võimaldab välkkiireid kiipkaardi-, magnetriba- ja viipemakseid ning paindlik Android operatsioonisüsteem võimaldab terminali paigaldada lisaväärtust toovaid rakendusi.

Valina vastab kõikidele makseterminali turvanõuetele ning on vastupidava ja robustse ehitusega, sobides kasutamiseks nii sise- kui välistingimustesse.

Tootekood: 00555 Kategooria:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

Worldline Valina on Androidil põhinev uue generatsiooni makseterminal, mis pakub erakordset võimsust, vastupidavust ja töökindlust. Terminal aktsepteerib kõiki elektroonilisi kaardimakseid, alates traditsionaalsetest kiipkaardimaksetest kuni magnetriba- ja viipemakseteni (NFC). Android operatsioonisüsteem annab Valinale paindlikkuse ning võimaldab lisaks maksetele lisada terminali rakendusi, mis traditsionaalsete makselahenduste puhul oleks nõudnud eraldi süsteemi.

Valina sobib kasutamiseks nii sise- kui välistingimustesse, olles tolmu- ja veekindel (IP65) ning löögikindel (IK09). Vastupidav puuteekraan pakub pakub mugavat ja tuttavat kasutajaliidest ning maksete välistel ajal kuvada reklaame ja muud multimeediat. Lisaks on makseterminal loodud vastavalt European Vending Association (EVA-CVS) standardile, mis muudab selle lihtsalt paigaldatavaks.

Valina vastab rahvusvahelistele makseterminalide tark- ja riistvara nõuetele, kindlustades maksimaalse turvalisuse (täpsem info sertifikaatide kohta infolehel).

Valina sobib hästi kioskitesse, müügi- ja parkimisautomaatidesse, bensiinijaamadesse, ühistransporti ning teistesse samalaadsetesse kohtadesse, kus makse teostamine toimub ilma teenindaja juuresolekuta.

Worldline_Valina_ENG

Download