Worldline Yomani

Yomani on turu kõige kiirem, turvalisem ja töökindlam letipealne kaardimakseterminal

Worldline Yomani on mõeldud suure maksetihedusega keskkondadesse, tagades enda disaini, ergonoomika ja võimsusega kiired ja turvalised maksed.

Terminal võimaldab turvaliselt teostada nii traditsionaalseid kiipkaardimakseid kui ka viipe- (NFC) ja magnetkaardimakseid, vastates rahvusvahelistele makseterminalide turvanõuetele.

Yomani makseterminale on nii tava- kui ka puuteekraaniga ning võimalus on lisada ka tšektiprinter.

Tootekood: 00569 Kategooria:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

Worldline Yomani on tipptaseme kaardimakseterminal, pakkudes turu parimat kiirust, turvalisust ja töökindlust. Seadmele on omapärane pealt poolt sisestatav pangakaart ja külgedelt kaetud PIN koodi klaviatuur, mis tagavad privaatsuse ja turvalisuse. Yomani tuleb standardis koos külje peal asetseva magnetkaardi ja NFC lugejaga, mis erinevalt konkurentide lahendustest, kelle NFC lugeja asub ekraani taga, võimaldab kliendil teostada NFC ja magnetkaardi toiminguid ilma ekraani kinni katmata.

Yomani makseid töötlev kiip on Worldline poolt spetsiaalselt välja töötatud, et garanteerida maksete kiirus ja turvalisus, vastates rahvusvahelistele kaardimakseterminalide turvanõuetele (täpsem info sertifikaatidest infolehel).. Terminali unikaalne disain ja ergas ekraan pakuvad kasutusmugavust ja lihtsust ning taustavalgusega klaviatuur võimaldab klahve eristada ka nõrga valgusega kohtades.

Worldline Yomani sobib ideaalselt suure maksetihedusega keskkondadesse nagu super- ja hüpermarketid, bensiinijaamad, kiirtoitlustuskohad ja muud kauplused või ettevõtted.

Worldline Yomani brošüür

Download