Worldline Yomova

Yomova on kompaktne ja töökindel kaardimakseterminal, mida saab kasutada nii letipealse kui ka mobiilsena

Worldline Yomova on kõik-ühes makseterminal, mis on võimeline teostama nii traditsionaalseid kaardimakseid kui ka magnetriba- ja viipemakseid (NFC).

Terminalil on statsionaarne mudel, mida saab letil kasutada kassasüsteemiga integreerituna, ning mobiilne mudel, mis on ideaalne lahendus restoranidesse, kohvikutesse, jaekaubandusse ja teistesse ettevõtetesse, mis vajavad võimekat ja paindlikku makselahendust.

Kategooria:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

Worldline Yomova on võimekas kaardimakseterminal, mis töötleb tavalisi kiipkaardi-, magnetriba- ja NFC viipemakseid. Terminal on mitmeotstarbeline, võimaldades seda kasutada nii kassasüsteemi integreerituna kui ka mobiilsena.

Yomova kõik-ühes makselahendus on kompaktne ja kasutajasõbralik. Seadmesse on sisseehitatud tšekiprinter, suur puutetundlik ekraan ja külgedelt kaetud PIN koodi klahvid. Makseterminal on ehitatud spetsiaalsete protsessoritega, mis tagavad kiiruse ja turvalisuse, vastates rahvusvahelistele makseterminalide tark- ja riistvara nõuetele (täpsem info sertifikaatide kohta infolehel).

Terminal on loodud kasutamaks keskkondades, mis nõuavad võimekat, töökindlat ning samas paindlikku makselahendust, mis võimaldaks vajadusel kliente teenindada kassast eemal, näiteks restoranides, kohvikutes, baarides, jaekauplustes, erinevates büroodes jne.