Worldline Yoximo

Yoximo on kerge, kompaktne ja mobiilne kaardimakseterminal

Yoximo on disainitud keskkonda, kus maksete teostamisel on tähtsal kohal mobiilsus. Sobilik restoranidele, taksodele, bussidele ning väliürituste müügikohtadesse.

Terminalil on olemas kõikvõimalikud kommunikatsioonivõimalused ning lisavarustus mugavamaks kasutamiseks erinevates keskkondades.

Terminalil on olemas kiip- ja magnetkaardilugeja ning NFC tugi. Terminali saab kasutada mobiilse, statsionaarse kui ka kassasüsteemiga integreerituna.

Tootekood: 00572 Kategooria:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

Worldline Yoximo on töökindel makseterminal, mis on loodud mobiilseks kasutamiseks. Vastupidav aku võimaldab terminalil ühe laadimisega teostada kuni 300 makset ning erinevad võrguühendused – Wi-Fi, 3G, 4G – tagavad andmete kindla edastamise.

Yoximo on võimeline töötlema nii tavalisi kiipkaardimakseid kui ka magnetriba- ja viipemakseid (NFC). Terminali integreeritud tšekiprinter võimaldab ühe seadmega teostada makseid ja printida kliendile maksekviitung ning pööratav ümbris PIN klahvidele kindlustab maksja privaatsuse.

Worldline seadmed on tuntud enda kiiruse ja turvalisuse pärast, samuti on ka Yoximoga. Välkkiireteks makseteks on Yoximol kaks eraldi kiipi, mis makseid protsessivad, ning eraldiseisev kiip turvalisuse tagamiseks. Yoximo vastab rahvusvahelistele makseterminalide turvanõuetele (täpsem info sertifikaatide kohta infolehel).

Worldline Yoximo tooteinfo (ENG)

Download