Worldline YUMI

YUMI on täispuutetundlik ja Androidil põhinev innovaatiline all-in-one kaardimakseterminal

Suure 7″ puutetundliku ekraaniga Androidil põhinev YUMI pakub erakordset multifunktsionaalsust. Makseterminali on võimalik lisaks kiipkaardi-, magnetriba- ja NFC-maksete töötlemisele kasutada mitmel teisel otstarbel.

Android operatsioonisüsteem võimaldab terminalile seadistada kõikvõimalikke kaardimaksetega seotud ärirakendusi.

YUMI makseterminali saab kasutada näiteks mobiilse müügi- ja kassaseadmena, kliendiekraanina, kuvades klientidele erinevaid reklaampilte ja -videoid, tagasisideküsitluste ja lojaalsusprogrammide jaoks, ning integreerida e-poega.

Tootekood: 00532 Kategooria:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

Worldline YUMI on järgmise generatsiooni kaardimakseterminal, pakkudes enneolematut võimekust ja multifunktsionaalsust. Makseterminal teostab kõiki e-makseid, alustades kiipkaardi- ja magnetribamaksetega ning lõpetades mobiili- ja viipemaksetega (NFC). YUMI-t on võimalik kasutada nii statsionaarse kui mobiilsena, integreerituna kassasüsteemiga või eraldiseisva makselahendusena.

Auhinnaga pärjatud YUMI on disainitud pakkumaks lisaks silmailule ülimat kasutajasõbralikkust ja funktsionaalsust. Seadmel on 360° pööratav hoidja, mis võimaldab terminali lihtsa liigutusega pöörata teenindaja poolt kliendi poole. Terminali  NFC-, magnetriba- ja kiibilugejad on kergelt ligipääsetavad iga nurga alt ning suur 7″ puuteekraan pakub kliendile maksekogemust, millist nad pole varem kogenud.

YUMI võimekas protsessor ja Android operatsioonisüsteem tagavad seadme kiiruse ja paindlikkuse, võimaldades lisaks maksetele kasutada terminali mitmel erineval otstarbel. Terminali saab kasutada näiteks lojaalsusprogrammide ja reklaamide kuvamiseks,  integreerida iseostlemisrakendusega ning siduda e-poega, võimaldades kliendil lihtsal viisil poes puudu olevad tooted endale koju tellida. YUMI pakub kaupmeestele lihtsat võimalust kuidas ajal, mil müügiprotsessid muutuvad üha rohkem veebipõhiliseks, seostada füüsilised kauplused enda e-poega.

Lisaks on YUMI ehitatud vastupidavaks ja robustseks ning vastab nii tark- kui riistvara poolest rahvusvahelistele turvanõuetele.

Worldline YUMI tooteinfo (ENG)

Download

Worldline YUMI brošüür (ENG)

Download