DisplayData Aura

DisplayData Aura seeria hinnasildid on täisgraafilised must-valged elektroonilised hinnasildid

DisplayData Aura hinnasildid pakuvad turu teravaimat ekraanipilti ja enneolematut 180° vaadeldavusnurka. Kasutades e-ink tehnoloogiat, kasutavad Aura hinnasildid elektrit vaid info muutmiseks, kindlustades seadmete madalad ülalpidamiskulud ning vahetatavale patareile pika eluea.

Küsi pakkumist

Kirjeldus

DisplayData Aura hinnasilte iseloomustavad täisgraafiline must-valge ekraan, turu teravaim ekraanipilt ja parim vaadeldavusnurk. Silmapaistvad Aura E-sildid kasutavad peegelumise vähendamiseks EPD tehnoloogiat, andes siltidele enneolematu loetavuse.

E-ink tehnoloogia tagab Aura siltide madalad hoolduskulud ja patareide pika eluea, kasutades elektrit vaid info muutmisel. Siltidel on vahetatavad patareid, mis kuni 5 muutusega päevas kestavad umbes 5 aastat.

Aura hinnasildid kasutavad tõelist kahepoolset suhtlust. Info edastamisel juhtimissüsteemist hinnasiltidesse kinnitavad sildid, et on info kätte saanud, garanteerides info ühtsuse hinnasiltidel ja kassas.

DisplayData Aura hinnasiltidel on piisavalt mälu kuni 6 erineva infolehe jaoks. Hinnasiltidesse on võimalik valmis panna erinevad kampaaniahinnad, soodustused ja laoseisud, mis võimaldavad siltidel kuvatavat infot muuta hetkega.

Aura elektroonilised hinnasildid sobivad väga hästi jaekauplustesse, apteekidesse, konverentsikeskustesse ja muudesse asutustesse, kus tuleb kuvada tihti muutuvat infot.