DisplayData Chroma

DisplayData Chroma seeria hinnasildid on täisgraafilised kolmevärvilised elektroonilised hinnasildid

DisplayData Chroma hinnasildid pakuvad võrreldamatut teravust ja turu parimat vaadeldavusnurka. Chroma hinnasilte on kahte versiooni: punane-must-valge ja kollane-must-valge. Siltide erksad toonid aitavad suunata kliendi tähelepanu kõige olulisemale infole, näiteks kampaaniahindadele.

Tänu E-ink tehnoloogiale kasutavad Chroma sildid elektrit vaid info muutmisel, tagades sellega madalad hoolduskulud ja patareide pika eluea.

Küsi pakkumist

Kirjeldus

DisplayData Chroma sildid on kolmevärvilised täisgraafilised elektroonilised hinnasildid, mida on kahes värvikombinatsioonis: punane-must-valge ja kollane-must-valge.

Kasutades peegeldumise vähendamiseks EPD tehnoloogiat, on Chroma hinnasiltidel turu parim vaadeldavusnurk, ligi 180°, ja teravaim ekraanipilt, andes neile suurepärase loetavuse.

E-ink tehnoloogia, mis kasutab elektrit vaid sildiinfo muutmisel, annab Chroma patareidele pika eluea – kuni 3 muutusega päevas kestavad patareid ligikaudu 5 aastat.

Chroma digitaalsed hinnasildid kasutavad tõelist kahepoolset suhtlust. Info edastamisel saadab iga hinnasilt juhtimissüsteemi kinnituse, et on info kätte saanud, garanteerides info ühtsuse hinnasiltidel ja kassas.

DisplayData Chroma hinnasiltidesse on võimalik valmis laadida kuni 6 erinevat infolehte, mis võimaldavad hetkega vahetada siltidel kuvatavat infot. Kiireks opereerimiseks võib siltidesse valmis panna näiteks soodushinnad, laoseisu ja kampaaniainfo.

Chroma elektroonilised hinnasildid sobivad väga hästi jaekauplustesse, apteekidesse, konverentsikeskustesse ja muudesse asutustesse, kus on vaja kuvada tihti muutuvat infot ja suunata erksate värvidega kliendi tähelepanu kõige tähtsamale infole.