Avery Berkel XTs 420

Tõstetud operaatoriekraaniga letikaal

XTs 420 on Avery Berkeli taskukohase XTs seeria tõstetud operaatoriekraaniga mudel. Tõstetud ekraan koos 7” puuteekraaniga võimaldab klienditeenindajal hoida kliendiga silmsidet ka teenindamise ajal. Lisaks kombineerib XTs 420 endas tipptasemel kaalumistehnoloogia ja võimeka protsessori, mis tagavad kiire ja täpse kaalumise.

Kategooria:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

Avery Berkel XTs 420 letikaal sobib väga hästi ettevõtetesse, mis väärtustavad kiiret ja kvaliteetset klienditeenindust. Võimeka ja töökindla tehnoloogiaga letikaal tagab tõhusa klienditeeninduse ning tõstetud ekraan võimaldab teenindajal kaaluga tegutseda ilma pilku langetamata.

Kaal kasutab Avery Berkeli patendeeritud kaalumistehnoloogiat ValueMax, mis kindlustab ka ebatasasel pinnal täpse kaalumise. 

XTs 420 kaalu integreeritud diagnostika süsteem tagab süsteemi kindluse, teavitades kõikidest vigadest enne nende kriitiliseks muutumist.

Ainulaadne ValueMax kaalumistehnoloogia tagab Avery Berkeli täpsuse ka ebatasastel pindadel, maksimeerides kaalutoodete müügi kasumlikkuse.

Seotud tooted