Datalogic Memor 10

Üks konkurentsivõimelisemaid käsiterminale turul.

Ülimalt võimekas Datalogic Memor 10 kombineerib endas välkkiire 2D skänneri, tipptasemel tehnoloogia, kasutajasõbralikkuse ja töökindluse. Datalogicu uusima skaneerimistehnoloogiaga Memor 10 loeb muretult kõiki 1D kui 2D koode kõikvõimalikelt pindadelt, seda ka siis kui kood on kile või läbipaistva plastikuga kaetud.

Olles vaid veidi suurem kui tavaline nutitelefon, on Memor 10-t mugav kasutada ka pikematel tööpäevadel. Intensiivsemateks skaneerimisteks on võimalik Memor 10-le kinnitada püstolkäepide, mis muudab skaneerimise veel mugavamaks.

Hoolimata enda suurest 5 tollisest puuteekraanist on Memor 10 väga robustne, olles kukkumiskindel kuni 1.5 meetri kõrguselt ning IP65 kaitseastmega. Lisaks on seade vastupidav erinevatele kemikaalidele, võimaldades seda puhastada ka tugevamate desinfitseerimisvahenditega.

Memor 10 konfiguratsioonid:

  • Mudel: üldkasutus või anti-mikroobse korpusega tervisehoiu seade
  • Skanner: standard skanner või Megapixel skanner
  • GSM: jah või ei
  • Eemaldatav püstolkäepide: jah või ei
  • Kaitsev kummiümbris: jah või ei
  • Juhtmevaba laadimisdokk: jah (valikus 1-kohaline ja 3-kohaline) või ei
Kategooria:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

Datalogic Memor 10 võimekuse tagab 2 GHz Octa-Core protsessor ning paindlik Android operatsioonisüsteem. Seade on üks vähestest käsiterminalidest, mis on välja teeninud Android Enterprise Recommended märgise, mis näitab seadme ja selle toe kvaliteeti.

Memor 10-l on Wi-Fi, 4G+, Bluetooth, GPS ja NFC võimekus, võimaldades suurt paindlikkust nii kasutuse kui ühilduvuse poolest.

Memor 10 üheks suurimaks plussiks on juhtmevaba laadimise võimekus, mis lahendab ühe mobiilsete seadmete suurima probleemi – vigased laadimispordid. Avatud kui ka kaetud laadimispordid nõuavad pidevat puhastust ja hooldust, kuid ajapikku need siiski kuluvad, raskendades laadimist ning nõudes lõpuks remonti. Juhtmevaba laadimine laadimisportidest ei sõltu, tagades muretu laadimise, vähendatud hoolduskulud ja kasutusmugavuse.

Lisaks QI-standarditele vastavale juhmevabale laadimisele on Memor 10 “Hot-Swap” akuvahetuse võimekusega, mis võimaldab seadme akut vahetada ilma poolelijäänud protsesse kaotamata.

Lisainfo

Mudel

üldkasutus, antimikroobse korpusega tervisehoiu seade

Skanner

standard skanner, Megapixel skanner

GSM

jah, ei

Eemaldatav püstolkäepide

jah, ei

Kaitsev kummiümbris

jah, ei

Laadimisdokk

ilma, 1-kohaline, 3-kohaline

Datalogic Memor 10 tooteinfo (ENG)

Download