Datalogic Memor 20

Datalogicu käsiterminalide lipulaev.

Datalogic Memor 20 viib Datalogicu käsiterminalid järgmisele tasandile. Memor 20 on Datalogicu võimekaim, vastupidavaim ja rohkeimate lisadega terminal, täites ka kõige nõudlikemate kasutajate vajadused.

Memor 20 kasutab Datalogicu võimekaimat skaneerimismootorit, lugedes probleemideta nii 1D kui 2D koode kõikvõimalikelt pindadelt, sisaldab viimase aja võimekaimat protsessorit ning uusimaid Wi-Fi ja Bluetooth protokolle.

Memor 20-ga on Datalogic peale võimekuse suurendanud ka vastupidavust. Seade on kukkumiskindel kuni 1.8 meetri kõrguselt ning on IP67 kaitseastmega.

Memor 20 konfiguratsioonid:

  • Värv: must või valge
  • GSM: jah või ei
  • Eemaldatav püstolkäepide: jah või ei
  • Kaitsev kummiümbris: jah või ei
  • Juhtmevaba laadimisdokk: valikus 1-kohaline ja 3-kohaline tavaline või lukustav laadimisdokk
Kategooria:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

Datalogic Memor 20 on esimene käsiterminal turul, mis kasutab kahte ekraani, 5.7 tollist Full-HD puuteekraan ning teadete kiireks lugemiseks mõeldud väikest ekraani seadme peal pool. Lisaks on seadmel nii esi- kui tagakaamera, sõrmejäljelugeja ning Dual-SIM

Seademe kiiruse tagab võimsaim Snapdragon SD660 2.2GHz Octa-Core protsessor, 4GB RAM mälu ja 64GM sisemälu ning Android 9 operatsioonisüsteem. Teenides välja Android Enterprise Recommended märgise, on tagatud vähemalt kahe Androidi versiooni uuendused.

Nagu ka teised Memor seeria käsiterminalid kasutab Memor 20 juhtmevaba laadimiset, mis lahendab probleemid vigaste laadimisportidega. Juhtmevaba laadimine laadimisportidest ei sõltu, tagades seeläbi muretu laadimise, vähendab hoolduskulusid ja tagab kasutusmugavuse. Lisaks on Memor 20 aku “Hot-Swap” võimekusega, võimaldades seadme akut vahetada ilma poolelijäänud tööprotsesse kaotamata.

Lisainfo

Värv

must, valge

GSM

jah, ei

Eemaldatav püstolkäepide

jah, ei

Kaitsev kummiümbris

jah, ei

Laadimisdokk

ilma, 1-kohaline, 3-kohaline, 3-kohaline lukustav

Datalogic Memor 20 tooteinfo (ENG)

Download