Datalogic Skorpio X4

Datalogic Skorpio X4 on tipptasemel ergonoomiline käsiskänner

Võimeka 1 GHz protsessoriga, 1 GB RAM ja 8 GB Flash mäluga Skorpio X4 tagab tõhusa opereerimise ka kõige nõudlikumale kasutajale. Skorpio X4 efektiivsusele aitavad kaasa 3.2″ puuteekraan ja mugavad klahvid. Rasketel ja pikkadel tööpäevadel tagab Skorpio ergonoomilisus ja vastupidavus mugava ja muretu kasutuse, olles ideaalne lahendus jaekaubandus- ja logistikafirmadele.

Skorpio X4 konfiguratsioonid:

  • Mudel: handheld või püstolkäepide
  • Klaviatuur: 28-key numeric, 38-key functional või 50-key full alphanumeric
  • Skanner: Rohelise laseriga 1D skanner või valge valgustusega 2D skanner
  • Operatsioonisüsteem: Android 4.4 või Windows Embedded Compact 7
Kategooria:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

Datalogic Skorpio X4 on nõudlikumale kasutajale mõeldud käsiterminal. 1 GHz protsessor annab seadmele piisava võimekuse, et edukalt läbi viia kõik protsessid, mida jaekaubanduses ja logistikas vaja teha on, ning 1 GB RAM ja 8 GB Flash mäluga ei pea ükski kasutaja ruumipuuduse üle muretsema.

Suurima efektiivsuse tagamiseks on Skorpio X4-l kolme eri tüüpi klahvidega mudelid ning 3.2″ puuteekraan. Seadmele on iseloomulik ka vastupidavus kukkumistele kuni 1.8 meetri kõrguselt, IP64 kaitseaste ja ergonoomiline disain ning püstolkäepideme võimalus, mis vähendab pikkadel tööpäevadel operaatori koormust.

Skorpio X4 tuleb 3000 mAh akuga, mida on võimalik vahetada suurema, 5200 mAh, aku vastu, Windows Embedded Compact (WEC7) operatsioonisüsteemiga, mida on võimalik uuendada Android 4.4 peale ja integreeritud 1D ja 2D skanneriga.

Lisainfo

Mudel

Handheld, püstolkäepide

Klaviatuur

28-key numeric, 38-key functional, 50-key full alphanumeric

Skanner

Rohelise laseriga 1D skanner, valge valgustusega 2D skanner

Operatsioonisüsteem

Android 4.4, Windows Embedded Compact 7

Datalogic Skorpio X4 tooteinfo (ENG)

Download