TGCS TCx 800

TCx 800 on kompaktne ja paindlik kõik-ühes kassaarvuti.

Vastupidava ehituse ja multi-touch puutetundliku ekraaniga TCx 800 on loodud, arvestades jaekaubanduse nõudlikke tingimusi. Suure liikuvusega ekraan, kompaktne ehitus ja süstemaatiline kaablihaldus, tagavad tööpinna optimaalse kasutuse ja maksimaalse opereerimismugavuse.

TCx 800 on ideaalne lahendus kaupmeestele, kel on vaja töökindlat, kompaktset ja võimekat kassaarvutit, mida saab kohandada vastavalt nende soovidele ja vajadustele.

Kategooria: Silt:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

TCx 800 on Toshiba uusim kõik-ühes kassaarvuti, mis on loodud, arvestades järjest kiiremini areneva kaubandussektori ja muutuvate kliendiootustega. TCx 800 on kompaktse ehitusega ja sisse ehitatud kaablihaldus süsteemiga, mis tagab tööpinna optimaalse kasutuse ja organiseerituse. Suure liikuvusega ekraan, mida on võimalik liigutada vertikaalsest 90° asendist, horisontaalseks, võimaldab igal operaatoril kohandada seade vastavalt enda soovidele.

Vastupidava ehituse ja võimekate Intel protsessoritega TCx 800 on loodud kõrgeimate standardite järgi, tagades töökindluse ka raskemates kaubandusoludes.

TCx 800 on modulaarne lahendus, mille saab kokku panna vastavalt kaupmehe soovidele ja vajadusele, alustades ekraani suurusest, lõpetades ühendusportide, protsessori ning tava- ja RAM-mäluga.