TGCS D10

TGCS D10 on suure võimekusega kompaktkassa

Oma kompaktsuse, funktsionaalsuse ja taskukohase hinnaga on D10 ideaalne kassalahendus väiksematesse firmadesse või ettevõtetesse, kus vaba ruum on piiratud.

Väikese ja stiilse disainiga TGCS D10 on loodud põhimõttel, et kaupmehed ei peaks kompaktsuse tõttu võimekust ohverdama.

Kategooria:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

TGCS D10 on piiratud ruumiga ettevõtetele loodud võimekas kompaktkassa. Seademe kompaktsus muudab D10 perfektseks kassaarvutiks ettevõtetesse, kus ruumiga ei ole priisata. Kuigi D10 on väike, ei ole see tulnud võimekuse arvelt. Kassaseadmel on kiire AMD protsessor, 4 GB RAM ja 64 GB SSD mälu, mis võimaldavad D10 probleemideta kasutada laias ulatuses rakendusi. D10 toetab nii Windows kui Linux operatsioonisüsteeme ning kassasse sisse ehitatud toitehaldus aitab säästa energiat ja hoida tegevuskulusid madalal.

Lihtsa ja töökindla ehitusega D10-t on lihtne paigaldada ja hooldada. Seadmel on mitmeid ühenduspesasid, mis võimaldavad kassaga ühendada erinevaid lisaseadmeid, näiteks ekraane, klaviatuure, rahasahtleid, jne. Paindlik D10 aitab ettevõtjatel vähendada enda kassasüsteemi jalajälge, pakkudes samas valdkonna tipptasemel võimekust.

Toshiba D10 brošüür (ENG)

Download

Seotud tooted