Toshiba TCx Display

Demotoode

TCx Display on Toshiba puutetundlik kliendiekraan

Toshiba täispuutetundliku PCap ekraaniga TCx Display on loodud suure koormusega jaekaubanduse keskkondadesse. Selle suur peegeldumisvastane ekraan tagab selge ja loetava pildi ning aitab suurendada klientide kaasatust kassas.

TCx Display ekraanil saab klientidele lisaks kassainfole kuvada ka nende lojaalsuskonto infot, erinevaid kampaaniaid ning teostada ülesmüüki, kuvades klientidele erinevaid tooteid, mida võiks veel ostukorvi lisada (näiteks kindlustused, loteriipiletid, annetused jne.).

Kategooria:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

Robustne Toshiba TCx Display aitab kaupmeestel parandada kliendikogemust ja kiirendada kaupluste ostuprotsesse. Täispuutetundlik PCap ekraan tagab kiire ja lihtsa kasutuse, olles võimeline registreerima puuteid nii palja käega, kliendikaartidega kui ka kinnastega. Lisaks kindlustab peegeldumisvastane kliendiekraan selge ja loetava ekraanipildi.

Tänu PCap puuteekraanile ei vaja TCx Display ekraani rekalibreerimist ning nõuab vähe hooldust. TCx Display on üks energiasäästlikuim kliendiekraan turul.

TCx Display tuleb kahes mõõdus – 15.6″ (16:9 resolutsiooniga) ja 15″ (4:3 resolutsiooniga) – ning sellel on ka tavalise mitte puutetundliku ekraaniga mudelid.