Datalogic Magellan 9800i

Magellan 9800i on madala profiiliga kõrgtaseme kaalskänner

Datalogic Magellan 9800i on esimene kaalskänner, millel on digitaalsed koodilugejad igal tasandil, võimaldades tooteid skaneerida ilma, et neid peaks koodi leidmiseks ümber pöörama.

Magellan 9800i madal profiil võimaldab seda hõlbsalt integreerida iseteenindus- ja tavakassasüsteemidega, jättes piisavalt ruumi kassaarvutile, makseterminalile, tšekiprinterile ja iseteeninduskassade puuteekraanile.

 

Kategooria: Silt:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

Datalogic Magellan 9800i on kõrgtasemel kaalskänner, mis kasutab täielikult digitaalset skaneerimistehnoloogiat. Uuenduslik digitaalne skaneerimine tagab Magellan 9800i enneolematu efektiivsuse ja täpsuse. Skännerile on võimalus lisada ka kahepoolne ülevalt-alla skaneeriv koodilugeja. Operaatoripoolne lugeja võimaldab teenindajal tooteid skaneerida ilma, et neid peaks koodi leidmiseks ümber pöörama, ning kliendipoolne lugeja võimaldab klientidel skaneerida kinkekaarte, kuponge või kliendikaarte ilma teenindaja tööd segamata.

Datalogicu All-Weights kaalusüsteem võimaldab Magellan 9800i-l edukalt ja täpselt kaaluda ka tooteid, mis on liiga suured või pikad, ning ScaleSentry tehnoloogia tuvastab ja teavitab teenindajat ebakorrektselt kaalule asetatud toodetest.

Ergonoomilise disainiga Magellan 9800i tagab mugava tööasendi nii istuvale kui ka seisvale kassapidajale. Kompaktne ehitus annab kaalskännerile paindlikkuse ning võimaldab seda kergelt integreerida erineva kassariistvaraga, et luua terviklik kassasüsteem.