Datalogic Magellan 3200VSi

Magellan 3200VSi on efektiivne lauapealne skänner

Datalogic Magellan 3200VSi on suurepärase skaneerimisvõimekusega lauaskänner. Uudne skaneerimistehnoloogia võimaldab Magellan 3200VSi-l tõrgeteta skaneerida ka raskemini loetavaid koode, näiteks lühikeseks kärbitud või halvasti prinditud triipkoode.

Iseloomulikult Magellan seeria skänneritele on ka 3200VSi arendamisel pandud suur rõhk vastupidavusele. Skänneri ehituses puuduvad liikuvad detailid nagu näiteks lasermoodulid ja mootorid, mis tagab Magellan 3200VSi töökindluse aastateks.

Kategooria: Silt:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

Datalogic Magellan 3200VSi on kvaliteetne ja tõhus vertiikaalse skaneerimisväljaga lauaskänner. Magellan 3200VSi kiirus ja lai skaneerimisväli aitavad kaasa kiirele teenindusele ning unikaalne tehnoloogia võimaldab skänneril muretult lugeda 1D ja 2D koode, mis ei ole parimas konditsioonis, näiteks lühemaks kärbitud või halvasti prinditud koode.

Ilma liikuvate lasermoodulite ja keerlevate mootoriteta ehitus muudab 3200VSi vastupidavaks, kindlustades töökindluse aastateks.

Erinevalt teistest turul olevatest lauaskänneritest on Magellan 3200VSi-l microSD kaardi lugeja, mis muudab süsteemi haldamise ja uuendamise enneolematult lihtsaks.

 

Seotud tooted