Epson TM-T88V

Epson TM-T88V on kiire ja usaldusväärne termoprinter

TM-T88V on üks juhtivatest termoprinteritest, mida on lihtne ühendada mobiilsete ja statsionaarsete kassasüsteemidega, toetades nii iOS, Android ja Windows operatsioonisüsteemidega.

Kiirusega kuni 300mm/sekundis on Epson TM-T88V oma klassi kiireim printer ning esimene printer turul, mis prindib 16 tasemelise hallskaalaga, tagades väga kõrge loetavuse.

Kategooria:
Küsi pakkumist

Kirjeldus

Epson TM-T88V on kiire, töökindel termoprinter, mida on lihtne ühendada nii statsionaarsete kui ka mobiilsete kassasüsteemidega. Printer suurendab klienditeeninduse efektiivsust, pakkudes 300mm/sekundis printimiskiirust graafika ja tekstide puhul (60mm/sekundis 2D koodide puhul), unikaalset 16 tasemelise hallskaalaga printimist ja mitmeid erinevaid ühendamisvõimalusi.

TM-T88V termoprinter on loodud töötama kohe peale pakendist välja võtmist. Seda on lihtne ühildada ja kerge kasutada, toetades kõiki populaarsemaid operatsioonisüsteeme nagu iOS, Android ja Windows. Printeril on Wi-Fi ja Bluetooth võimekus ning kasutab printimistehnoloogiat, mis vähendab paberi kulu kuni 30%.

Seotud tooted