Uudised

RELEX Unified Retail Planning Forum 2018

aprill 30, 2018
Nixor

19. aprill leidis Nordic Hotel Forumis aset Nixori pikaaegse partneri RELEXi rahvusvaheline jaekaubandusseminar “Unified Retail Planning Forum 2018”See oli RELEXi jaoks esmakordne Baltimaade seminar, mis tutvustas läbi klientide edulugude jaemüügi planeerimislahenduse suutlikust, lao- ja kaubakulude optimeerimist ning kaubatellimuste automatiseerimist.

Kui hommik algas olemasolevatele klientidele mõeldud workshopiga, kus RELEX jagas oma tulevikuplaane ja arendussuundasid, siis lõunaks paluti ka teised huvilised saali, seal tervitas külalisi avakõnega RELEXi äridirektor Heikki Lummaa, ta tutvustas RELEXit ja seminari programmi.

Edasi astusid põnevate esitustega üles:

  • Pekka Kuurne Otava Groupist, kes rääkis andmekasutusest tarneahela planeerimisel ja nende kogemusest RELEXiga viimase 10 aasta vältel.
  • Jukka Uskonen, RELEXi kliendihalduse äridirektor, tutvustas tööjõu optimeerimist pakkuvat RELEXI partneri Zenopti lahendust ja selle innovaatilisust.
  • Ilgiz Akhmetshin, Media Markt Russia tarnejuht, kõneles nende kogemusest RELEXI kasutuselevõtul ja tõi välja olulised punktid, mida tarneahela arendusplaanide edukaks läbiviimiseks täitma peab.
  • Lauri Loikkanen, RELEXi valiku ja ruumihalduse direktor, võttis päeva kokku visiooniga ühtsest jaekabanduse planeerimisest ja selle suundadest.

 

Nixor ja RELEX tänavad kõiki, kes leidsid aega seminari külastada, ja kohtumiseni järgmisel korral!

Nixor RELEX