Uudised

SelveEkspress maksealas saab tasuda nüüd ka sularahas

veebruar 14, 2017
Kaubandus

Nixor koostöös Selver ja allhankija Hansabiga uuendas SelveEkspressi iseteeninduslahendust, integreeris ja juurutas isemaksekassadele lisaks Glory sularahamoodulid. Kui varasemalt oli võimalik isemaksekassades tasuda vaid kaardiga, siis nüüd on Järve Selveri SelveEkspressi klientidel võimalik maksta ostude eest ka sularahas.

SelveEskpress_Glory_SularahaOlemasolevasse NixSelfPaymentTerminal tarkvarasse tehti täiendused seoses Glory sularahamooduli lisamisega. Glory sularahamoodul on analoogsete näitajate poolest konkureerivatest toodetest kiirem ja töökindlam. Sularahamoodul võtab vastu nii paberraha kui münte ning annab vajadusel tagasi vahetusraha. Kuna sularahamooduli abil on võimalik tüütutest müntidest lihtsalt vabaneda, siis töötavad need ka kui sularaha šeifid ning tühjendada saab neid vastavalt vajadusele. Lisaks on Glory sulrahamoodul väga turvaline, kuna tootesse on sisseehitatud süsteemid, mis tuvastavad valeraha ning töötavad kui rahadetektorid.

Glory sularahamoodul on laiendatav üldisele sularahakäitlus protsessile, kus sularahaga puutuvad kokku vaid sularahakäitlus teenust pakkuvad ettevõtted ja kaupluse töötajad raha lugema ega arvestama ei pea. Sularaha protsessi saab automatiseerida ning see hoiab kokku ajas ja sularahakäitlus kuludes.

Tänaseks saavad rõõmustada kõik Järve Selveri kliendid, kuna sularaha lahenduse integratsioon laiendati seal olevale SelveEkspress teenusele. Sularahamoodulite kasutamine kaubanduses on üha levinumaks muutunud ning arvatavasti võetakse neid tulevikus üha enam kasutusele.

Selver on Eestis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveril on 45 kauplust üle terve Eesti. Selveri peamine eesmärk on luua ja hoida kliendi usaldust, teenindada kiiresti ja asjatundlikult ning pakkuda kvaliteetseid kaupu.

Glory LTD, peakontoriga Himenji-s Jaapanis, on sularahakäitlus lahenduste tootja ja arendaja. Glory lahendused põhinevad tipptasemel tehnoloogial, mille valikusse kuuluvad rahakäitlusseadmed, rahavoogude juhtimissüsteemid, müügiautomaadid jpm.

Nixor EE AS on info-ja turvatehnoloogia ettevõte esindustega Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõttel on rohkem kui 20-aastane kogemus, rakendamaks terviklikke ja innovaatilisi IT-lahendusi peamiselt jaekaubanduses, toitlustuses, hotellinduses ja reisilaevanduses.