Uudised

TKM King AS innovaatilised kassasüsteemid

veebruar 03, 2020
Nixor

Ärivajadus

Kiirema müügiprotsessi ja kvaliteetsema klienditeeninduse tagamiseks soovis TKM King AS uuendada enda müügiesinduste ajale jalgu jäänud kassasüsteeme.

Nixor EE paigaldas TKM King ASi alla kuuluvatesse ABC King ja SHU kingapoodidesse innovaatilised ja modernsed kassalahendused. Uued tark- ja riistvaralahendused kindlustavad tõhusa müügiprotsessi, meeldiva klienditeeninduse ning näitavad kingapoodide pühendumust arengule. 

Lahendus

TKM King AS müügisüsteemide uuendamiseks teostas Nixor projekti, mille raames paigaldati ABC King, SHU ja Outlet kauplustesse end juba varasemalt Tallinna Kaubamaja Grupi ettevõtetes tõestanud tark- ja riistvara brändide kassalahendused.

Kassasüsteemi tuumiku moodustasid maailma number üks kassasüsteemide tootja Toshiba Global Commerce Solutions (TGCS) seadmed

Kombineeritud kassalahendus muudab enda 18.5” multi-touch puuteekraani, paindliku disaini ja töökindlate lisaseadmetega klienditeenindajate töö kiireks ja mugavaks, tagades klientidele meeldiva ostukogemuse.

Kassatarkvara võrdluses jäi peale juba teistes TKM Grupi ettevõtetes kasutatav lahendus. See loob ühtse pinna ja kasutajakogemuse kõikides TKM kauplustes ning lihtsustab tehniliselt süsteemide juurutamist.

Samuti võeti kassalahenduses kasutusele Datalogic Gryphon käsiskännerid, mis tagavad toodete kiire skaneerimise, ja töökindlad Metapace rahasahtlid.

Kiireteks kaardimakseteks paigaldati müügikohtadesse Worldline makseterminalid koos Nixori arendatud NixPAY kaardimaksetarkvaraga. Makselahendust saab kasutada nii kliendikaartide registreerimiseks kui ka kiipkaardi-, magnetriba- ja viipemaksete teostamiseks.

“Paigaldatud seadmed sai valitud ennast aastate jooksul tõestanud kaubamärkidelt. Kassaseadmete ja -lahenduste töökindlus ning tugiteenuse kvaliteet on meile väga oluline, selles osas järeleandmisi teha ei saa.” kirjeldas TKM King AS meeskond läbi viidud projekti eesmärki.

Tulemus

Uuendatud kassasüsteemi näol on TKM King AS kauplused saanud endale töökindla, tõhusa ja kiire terviklahenduse, mis tagab nende esindustes kvaliteetse ja meeldiva klienditeeninduse. 

Kompaktne lahendus paistab silma enda stiilse disaini ja innovaatilisuse poolest, minnes ideaalselt kokku ABC King ja SHU kaubamärkide filosoofiaga. Modernne kassalahendus aitab kauplustel kuvada pühendumust arengule ja klientidele mugavaima ostukeskkonna tagamisele.

Nixori koostöö TKM King ASiga on olnud väga meeldiv. Kliendi poolt oli projekt hästi ettevalmistatud ja organiseeritud, mis kindlustas projekti plaanipärase teostuse. Uued kassalahendused paigaldati probleemideta 25 kauplusesse.

“Projekt sujus üsnagi kiires tempos, mõne ergutava viperusega, kuid muidu olekski ju liiga igav. Tulemus sai ootuspärane ja tähtajad pidasid. Hea töö!” kommenteeris TKM King projekti teostust. 

“Nixoriga koostöö on olnud pikaajaline ja meeldiv, teame, et saame teineteist usaldada ning ka ootamatused mõistlikult lahendatud.”

Ettevõttest

TKM King AS on Tallinna Kaubamaja Grupp ASi tütarettevõte, mille alla kuuluvad kingapoodide ketid ABC King ja SHU. Üle Eesti on  7 ABC King kauplust, 15 SHU kauplust ja 2 Outlet kauplust.

ABC King on 1993. aastast tegutsev kingapoodide kett, mis pakub moekaid brändijalanõusid ja aksessuaare tuntud kaubamärkidelt. Kõikides suuremates Tallinna, Tartu ja Pärnu kaubanduskeskustes esindatud ABC King keskendub pidevale arengule, hoides eesmärki olla number üks kingapood Eestis.

SHU on jalanõude jaemüügikett, mille eesmärk on pakkuda kvaliteetseid ja stiilseid jalatseid taskukohaste hindadega. SHU kaupluseid iseloomustavad lihtne ja loogiline müügisaal ning mugav ostuprotsess, mis jätavad kliendile meeldiva külastuskogemuse.

Lisaküsimuste korral saate meile kirjutada siin või saata email aadressile nixor@nixor.ee.