Uudised

Tutvustame ametlikult uut Joya Touch-i!

november 21, 2016
Nixor

 

Datalogic Retail Festival toimus sel korral Veneetsias, kuhu olid kokku tulnud kaubandusjuhid Euroopast, Kesk-Idast ja Aafrikast. Festivalil oli ainulaadne võimalus näha ja hoida käes uut Joya Touch mobiilset käsiterminali. Lisaks said külastajad tutvuda ka Datalogic-u teiste jaekaubandussektorile suunatud toodete ja lahendustega. 

datalogic-retail-festival-venice-2016-new-joya-touch-nixor

Uus Joya Touch tundub juba esmahinnangul parem kui teised samalaadsed seadmed. Lähemal tutvumisel ja funktsionaalsust uurides selgub, et uus Joya Touch on tõesti parem. Kes aga süveneb ja analüüsib põhjalikumalt, leiab üle kümne aspekti, miks Joya Touch koos ShopEvolution 7 tarkvaraga on parim lahendus, eriti just Eestis. Esmakordselt Eestis võttis uue Joya Touch-i kasutusele Selver, kes käivitas SelveEkspress iseostlemisteenuse Arsenali Selveris uute Joya Touch mobiilsete käsiterminalidega.

datalogic-joya-touch-arsenali-selver

Iseostlemine ei tähenda juba ammu ainult kiiret poeskäiku. See tähendab eelkõige meeldivat ostukogemust, mida pakub Joya Touch igale kasutajale. Lisaks saab Joya Touch käsiterminali kasutada ka muudel eesmärkidel kui lihtsalt iseostlemine – näiteks teostada inventuure ja hinnakontrolle ning vähendada kassajärjekordi, kus teenindaja aitab skaneerida järjekorras seisvate klientide tooted.

Täiustatud Joya Touch mobiilsel käsiterminalil ja Shopevolution 7 iseostlemise tarkvaral on hulgaliselt tehnilisi uuendusi, mis suurendava produktiivsust ja kiirendavad investeeringu tasuvust.

Kui soovid süveneda ja teada saada miks Joya Touch + ShopEvolution 7 lahendus on parim, siis VAATA SIIA…