Uudised

Uus versioon: ISS SecurOs v.10

november 30, 2018
Määratlemata

Videovalvelahendus SecurOS versioon 10 ISS-ilt on nüüd saadaval. Sellel on mitmeid uuendusi ja täiendusi, sealhulgas laienenud videoanalüütika, uute kaamerate ja operatsioonisüsteemide tugi ning täiendatud mobiili- ja veebiklient.

ISS videovalvelahendusel SecurOS on uus versioon 10. Uuel versioonil on uuendatud intuitiivne GUI (graphical user interface ehk graafiline kasutajaliides), mis on loodud, et jälgida korraga rohkem kliente ja hallata suuri süsteeme ilma probleemideta. Lisaks on uuendatud 64-bitine versioon suurema läbilaskevõimega, parendatud on kübertuvalisust ja kaugjuurdepääsuga veebiklienti.

SecurOs v.10 on disainitud, et seda integreerida võimsate ISSi analüüsimoodulitega. See võimaldab ISSil pakkuda laia valikut ainulaadseid pakette, et täita kasutajate spetsiifilisi vajadusi turvalisuse ja äriintelligentsi valdkonnas.

Kui soovite ISS videovalvelahenduste kohta rohkem infot, siis võtke meiega ühendust tellimus@nixor.ee 

ISS on maailma juhtiv videovalvelahenduste tootja, pakkudes lahendusi alates tavavideovalvest kuni intellektuaalsete mooduliteni – kassavalve, auto-, transiidi-, näo-ja liiklusvoogude tuvastusmoodulid.