Uudised

YUMi pälvis Red Dot auhindade jagamisel “Product Design 2019” tiitli

juuni 04, 2019
Kaubandus

Worldline`i järgmise generatsiooni modulaarne, kaasaskantav ja puuteekraaniga varustatud makseterminal YUMi pälvis tänavusel Red Dot disainiauhindade jagamisel “Product Design 2019” tiitli.

Koostöös disaini- ja innovatsiooniagentuuriga VanBerlo on Worldline loonud erakordse lisa oma toodetele, tuues turule esimese tarbijale suunatud, suurema ja läbinisti puutetundliku interaktiivse makseterminali.

YUMi kaardimakseterminal töötab Android operatsioonisüsteemil ning 7” puutekraanil, mida saab pöörata 360 kraadi ehk kiip-, magnet- või NFC lugeja asub vastavalt kaupmehe soovile kas seadme ühel või teisel küljel või ülal- või allosas. Põhinedes ülaltoodule annab YUMi lõpptarbijaile maksekogemuse, mis ületab nende ootused nii toote välimuse kui ka võimekuse poolest.

“360- kraadise disainiga terminal on ajakohane nii tehniliselt kui ka esteetiliselt ning pakub äärmiselt isiklikku ja mugavat kasutajakogemust”, sõnas žürii.

Auhinnatud toodete ühiseks teguriks on disaini kõrge tase.

“Õnnitlen laureaate siiralt nende suurepärase edu eest. Tunnistust auhinnatud toote disaini tasemest annab asjaolu, et need suutsid täita žürii poolt etteantud rangeimad kriteeriumid. Laureaadid näitavad seega kätte disainitööstuse peamised suundumused ning mida võib kaasa tuua tulevik”, ütles võitjate kohta prof dr Peter Zec, Red Dot-i asutaja ja tegevjuht.

Loe täpsemalt SIIT