Tarkvaralahendus, mis koondab kõik erinevad äriprotsessid

Õige tarkvara muudab ettevõtte töö efektiivsemaks

Aina arenevas ettevõtluse maailmas on väga lihtne ajada oma ettevõtte infrastruktuur väga keeruliseks ja ajakulukaks, kui kõik äriprotsessid ära jagada erinevate tarkvarade vahel. Efektiivsus on aga väga oluline punkt, mida ettevõtted oma töös taga ajavad ning nii otsitakse lahendusi, mis kataks nii klienditeeninduse ja müügiprotsessid kui ettevõtte sisemised äriprotsessid.

Väikesed ettevõtted vajasid soodsamaid lahendusi

Kui varasemalt oli ärimaailmas ainult suurtel tegijatel ressurssi, et arendada ettevõtte tööd efektiivsemaks muutvat äritarkvara, siis tänaseks on arvutid ja internetiühendus muutunud nii iseenesestmõistetavaks ja taskukohaseks, et isegi väiksemad ettevõtted saavad mõelda efektiivsetele äritarkvaradele.

“Suurte ja üldtuntud tarkvara pakkujate nagu Microsoft, Oracle ja SAP näol on tegemist väga suurte, keeruliste ja kallite toodetega, mida väiksemad ettevõtted endale sageli lubada ei saa,” märgib Nixori valdkonnajuht Taaniel Tuisk. Tema sõnul on aja jooksul teemaga tegeletud ning tänaseks on turul mitmed erinevaid ERP (enterprise resource planning) süsteeme, mis on sobivad ka väiksemale ettevõttele.

Maksad selle eest, mida kasutad

Tuisu sõnul on näiteks Odoo pakutava teenuse suurimaks eeliseks tema skaleeritavus, mis tähendab, et ettevõtja maksab vastavalt äri vajadustele ja kasutajate arvule. “Makstakse selle eest, milliseid mooduleid ettevõte kasutab ja kui palju on erinevaid kasutajaid,” lisab ta.

“Lisaks on Odoos võimalik hoida kõiki enda äriprotsesse,” toob Tuisk välja teise suure eelise. Ettevõttel ei ole vaja eraldi tarkvara, mis kataks kassa, raamatupidamise, projektihaldus, veebilehe jms küsimused. “Kõik on ühes kohas ja ühe teenusepakkuja juures,” lisab ta.

Kompaktne taristu hoiab kulusid kokku

Tuisu sõnul võib keeruline infrastruktuur, kus äriprotsessid on erinevate tarkvarade vahel ära jaotatud, muutuda ettevõttele kulukamaks kui peaks. “Lisaks annab protsesside ühe katuse all hoidmine ettevõtte juhtkonnale ja võtmeisikutele parema ülevaate ettevõtte tulemustest,” toob Tuisk välja veel ühe eelise, kui kõik protsessid on omavahel ühe ja sama tarkvaraga seotud ning sünkroonitud.

Teenus sobib sisuliselt kõigile

Odoo on suunatud just väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kuid kõik oleneb sellest, kui keeruliseks on firma äriprotsessid kujunenud. “Tegelikult on ka suuri ettevõtteid, kellele võib Odoo sobida,” selgitab Taaniel Tuisk.

Valdkonniti Tuisk siin piiranguid ei näe. “Odoo sobib suurepäraselt kohvikutesse, loovagentuuridesse, jae- ja hulgimüügiga tegelevatesse ettevõtetesse,” Neid tegevusvaldkondi võibki loetlema jääda. Kõik käib ikkagi vastavalt vajadusele

Õigesti valitud kassasüsteem säästab nii väikeettevõtja kui kliendi aega
Kaubanduses on oluline pakkuda klientidele head ja kiiret teenindust, mille selle aluseks on mugav ja lihtsasti kasutatav kassasüsteem