Makselahendused

Koostöös Worldline’i makseterminalide divisjoniga pakume mitmeid disainiauhindu võitnud makseterminale koos maksete kiiruse poolest tuntud NixPAY tarkvaraga. 

NixPAY maksetarkvara on arendatud järgides parimad tavasid ja rangemaid turvanõudeid. Lahenduse on sertifitseerinud pangad ning korrapäraselt tehakse sellele küberturbe auditit. NixPAY on integreeritud paljude erinevate müügisüsteemidega. Samuti on võimalik kasutada makseterminali eraldiseisvalt, müügisüsteemidest sõltumata.

NixPAY tarkvara iseloomustab kiirus ja töökindlus. Maksetehingu teostab klient alati ise, seetõttu on erilist tähelepanu pööratud ekraanil kuvatavale infole, et tarkvara oleks kõikidele sihtrühmadele intuitiivselt kasutatav.

NixPAY

Kiire ja turvaline makselahendus Worldline’i terminalidel. Tõenäoliselt kiireim makselahendus, mis minimeerib müügiprotsessi ajakulu. Standardlahendus sisaldab ka kliendikaardi ja ID-kaardi tuvastamist.

NixPAY Vending
Iseteeninduslahenduste unikaalne maksetarkvara, mis võimaldab registreerida ka tootemüüki makseterminalis. Kasutatakse seadmetel nagu kohviautomaadid, pakiautomaadid, müügiautomaadid, mänguautomaadid ja selvepesulad. 

Integratsioonid

Axapta

Dealgate

Navision

HotSoft

TapBox

NexuSoft

Makseterminalid

Worldline on tänaseks Euroopa suurim makseterminalide tootja just tänu nende seadmete kiirusele ja töökindlusele. Nixor on Worldline’i makseterminalide ametlik arenduse ja teeninduse partner Baltikumis.

Yomani

Suure kasutuskoormusega keskkondadesse loodud statsionaarne kaardimakseterminal, mida on võimalik kasutada kassasüsteemiga integreerituna või eraldiseisvalt.​

Yoximo

Kompaktne mobiilne kaardimakseterminal, mis on mõeldud kasutamiseks mobiilsetes töökeskkondades, näiteks restoranides, taksodes ning väliüritustel.