Makselahendused

Koostöös PAXi makseterminalide divisjoniga pakume Androidi makseterminale koos NixPAY tarkvaraga, mis on tuntud oma maksete kiiruse poolest.
NixPAY maksetarkvara on välja töötatud parimaid tavasid ja kõrgeimaid turvastandardeid järgides. Lahendus on pankade poolt sertifitseeritud ja selle suhtes viiakse regulaarselt läbi küberturbeauditeid. NixPAY on integreeritud paljude müügipunktisüsteemidega. Makseterminali on võimalik kasutada ka iseseisvalt, müügisüsteemidest sõltumatult.
NixPAY tarkvara iseloomustab kiirus ja usaldusväärsus. Maksetehingu sooritab alati klient ise, mistõttu on erilist tähelepanu pööratud ekraanil kuvatavale teabele, et muuta tarkvara intuitiivseks kõikidele sihtrühmadele.

NixPAY

Kiire ja turvaline makselahendus PAX terminalidel. Tõenäoliselt kiireim makselahendus, mis minimeerib müügiprotsessi ajakulu.

NixPAY Vending
Iseteeninduslahenduste unikaalne maksetarkvara, mis võimaldab registreerida ka tootemüüki makseterminalis. Kasutatakse seadmetel nagu kohviautomaadid, pakiautomaadid, müügiautomaadid, mänguautomaadid ja selvepesulad. 

Integratsioonid

Axapta

Dealgate

Navision

HotSoft

TapBox

NexuSoft

Makseterminalid

PAX on maailma juhtiv usaldusväärsete ja kasutajasõbralike Android-makseterminalide tootja. Nixor on Paxi makseterminalide ametlik arendus- ja teeninduspartner Baltikumis.