Äritarkvara


Funktsionaalne ja kasutajasõbralik äritarkvara võimaldab mugavalt juhtida kõiki äriprotsesse. 

Teeme valitud partneritega mitmekülgset koostööd, et arendada ja juurutada ärijuhtimise tarkvara peamiselt kaubanduse ja teeninduse valdkonna vajadusi arvestades. Meie omnichannel-lahendused toetavad äritegevust kõikides kanalites ja teenindusvormides.

Sageli soovitakse, et oleks üks tarkvara, mis võimaldab kõike, kuid tihti osutuvad need suured ja võimekad lahendused nii kasutamisel kui täiendamisel liiga keeruliseks. Samuti on teada, et liiga paljude erinevate tarkvarade juurutamisel on riskikohaks integratsioonide paljusus. Arvestades valdkonnas loogiliselt eristatavaid äriprotsesse, suudame integreerida võimalikult vähestest erinevatest tarkvaramoodulitest ühtse terviklahenduse.

Äritarkvara

Odoo on kõik ühes äritarkvara ning on kokku pandud 70+ rakendusest, kus igaüks neist katab konkreetse ärivajaduse. Äritarkvara Odoo toetab teie äri kasvamist pikas perspektiivis. Olenemata ettevõtte tüübist, suurusest või kasutaja teadmiste tasemest, on see tänu intuitiivsele ja kasutajasõbralikule keskkonnale kasutamisvalmis kõigile. 

 • Moodulid on täielikult integreeritud​

 • Kergesti kohandatav​

 • Toetab teie ettevõtte kasvu​

 • Väga kasutajasõbralik​

 • Sobib kasutamiseks kassatarkvarana nii poes kui restoranis​

 • Mugav platvorm kodulehekülje ja e-poe üles seadmiseks​

 • ja palju muud...

Vaata lahendust

Jaekaubanduse tarkvara

Relex on integreeritud jaemüügi- ja tarneahela planeerimissüsteemi, mis on enda efektiivsust tõestanud klientidele üle kogu maailma. Platvorm pakub tehisintellekti kõigis jaemüügifunktsioonides võimaldades autonoomset ja kohanduvat planeerimist. Relex aitab oma klientidel:

 • planeerida nõudlust​

 • maksimeerida müügitulu​

 • automatiseerida tarneahelat​

 • juhtida jaemüügitoiminguid

Vaata lahendust

​VisualStore on Toshiba poolt loodud kõik-ühes POS-platvorm, mida saab kohandada jaemüügisektori erinevate segmentide jaoks, sealhulgas toidukaubad, elektroonika, kaubamajad, elustiili kauplused ja shop-in-shop lahendused. VisualStore võimaldab lihtsalt hallata nii ühte poodi kui ka kauplusekette.


Vaata lahendust

Nixori lahendused

NixSHOP ja NixPOS


NixSHOP on ketikaubanduse müügijuhtimise ja laohalduse tarkvara. Tarkvara põhimooduliteks on sortiment ja hinnakirjad, tellimused ja laohaldus ning kliendid ja kampaaniad.


NixPOS on kassatarkvara esmatarbekaupluste kiire müügiprotsessi tagamiseks kassiiri töökohal. Sisaldab paljusid erifunktsioone ja integratsioone.


NexuMobo

NexuMobo Android käsiterminalidel töötav kaupluse sisemisi äriprotsesse toetav tarkvara, mis lihtsustab muuhulgas kauba vastuvõttu, tellimuste koostamist, hinnakontrolli, inventuuri ning teisi sarnaseid kauplusekohaseid toiminguid