Odoo

Kõik ühes äritarkvara


Odoo on üks kiiremini kasvavaid äritarkvarasid maailmas, pakkudes laia valikut rakendusi, mis on integreeritud üheks automatiseeritud lahenduseks.

  • Avatud platvormil

  • Täielikult integreeritud

  • Toetab teie ettevõtte kasvu

  • Suurepärane kassa- ja laohaldustarkvara nii poodi kui ka restorani

  • Kasutav nii arvutis, tahvlis ja telefonis

  • Vähendab digiprügi

Odoo sinu poodi või restorani

Otsite kassatarkvara poodi või restorani? Äkki unistate hoopis oma koduleheküljest ja e-poest? Kui tavapäraselt integreeritakse kassatarkvara ärijuhtimis- ja laohaldustarkvaraga, siis Odood kasutades piisab ainult ühest süsteemist.

Odoos on võimalik endale teha suurepärane kodulehekülg ilma keeruliste koodideta. Vaid mõne klikiga saab juurde lisada ka e-poe, koos Eestile oluliste makse- ja tarnelinkidega. Lisaks sellele saab Odoos mugavalt hallata kliendiprogramme, uudiskirjasid, sotsiaalmeediat ja palju muud.

See on omnichannel lahendus, mis teie ettevõtte kasvu ja arengut päriselt toetab. Rääkige meile oma plaanidest ning paneme kokku just teile sobiva terviklahenduse koos sobivate lisaseadmetega.​

Broneeri demo

Moodulid

Lahendus on kokku pandud 70+ rakendusest, kus igaüks neist katab konkreetse ärivajaduse. Odoo suudab automatiseerida korduvad toimingud sekunditega, sest kõik rakendused on üksteisega täielikult integreeritud. Tänu sellele saate ettevõttes toimuvast täieliku ülevaate, väldite inimlikke vigu ning saate keskenduda sellele, mis on tõeliselt oluline.

Odoo jõud peitub selle modulaarsuses: see sobib nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele. Rakendusi saab teie andmebaasi juurde lisada kui seda vajate. Odoo toetab teie äri kasvamist pikas perspektiivis, olgu teil 1 või 300 000 töötajat. Olenemata ettevõtte tüübist või kasutaja teadmiste tasemest, on see tänu intuitiivsele ja kasutajasõbralikule keskkonnale kasutamisvalmis kõigile.