Partnerid

Kõik ühes äritarkvara


Odoo on juhtiv integreeritud ärijuhtimise äritarkvara ja üks kiiremini kasvavaid ERP-sid maailmas. Ettevõtte asutati 2005. aastal Belgias ja nende eesmärk oli luua äritarkvara, mis kataks keerukad vajadused neid keerulisiseks muutmata. Seetõttu on ettevõte välja töötanud intuitiivse, täisfunktsionaalse ja integreeritud lahenduse, mis sobib igat tüüpi ettevõtetele ja kasutajatele.

Odoo jõud peitub selle modulaarsuses: see sobib nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele. Lahendus on kokku pandud 70+ rakendusest, kus iga üks neist katab konkreetse ärivajaduse. Odoo toetab teie äri kasvamist pikas perspektiivis, olgu teil 1 või 300 000 töötajat. Olenemata ettevõtte tüübist või kasutaja teadmiste tasemest, on see tänu intuitiivsele ja kasutajasõbralikule keskkonnale kasutamisvalmis kõigile. 


Vaata lahendust

Rohkem kui lihtsalt kaal


Avery Berkel on üle 200 aasta teinud tihedat koostööd supermarketite, toidupoodide, kalamüüjate, pagarite ja paljude teistega tagamaks, et nende igapäevased protsessid oleksid võimalikult tõhusad ja halduskulud madalad. Kliendikesksusest ajendatuna on Avery Berkel olnud innovatsiooni esirinnas. Oma ulatusliku ajaloo jooksul on kaalulahenduse pakkuja eesmärgiks olnud pakkuda kvaliteetseid ja usaldusväärseid lahendusi, mis aitavad ettevõtetel areneda. Kaaludel on mitmeid unikaalseid omadusi ja patenteeritud lahendusi, mis tagavad täpseima kaalumistulemuse. 

Tavafunktsionaalsusele ja iseteenindusvõimalusele lisaks saab kasutada kaale ka kassamüügi seadistusega.

Vaata lahendust

Kvaliteetseimad elektroonilised hinnasildid


Solum-il on Samsungi kõrvalettevõttena 45-aastane kogemus juhtmevaba tehnoloogiate ja seadmetega. Solum-i tehniline tipptase koos tõestatud tootekvaliteediga võimaldab neil olla elektrooniliste hinnasiltide tehnoloogiliste uuenduste vallas maailmas esikohal.

Olles ainus ESL-i tarnija, kellel on oma tootmistehased suudavad nad efektiivselt tegeleda tootearendusega, säilitades kõrgetasemelise kvaliteedikontrolli, jääda jätkusuutlikuks optimeerides tarneahelaid. Solum panustab aktiivselt innovatsiooni, disaini ja tootearendusse, et saavutada kõrgeim kvaliteedistandard. Neil on aktiivselt kasutuses üle 100 miljoni elektroonilise hinnasildi, 35+ riigis ning 8000+ poes


Vaata lahendust

Jaemüüjate esimene valik​


Toshiba on ülemaailmne liider jaekaupluste tehnoloogias. Nad on turul olnud üle 45 aasta. Jätkuv panustamine uuenduslikku tehnoloogiasse teeb neist jaemüüjate esimese valiku. Toshiba esindatud rohkem kui 120 riigis ning maailmas on paigaldatud üle 3.5 miljoni nende kassaseadme. 60% suurimatest ülemaailmsetest jaemüüjatest on just Toshibat usaldanud.

Toshiba on saavutanud ülemaailmse liidripositsiooni läbi jätkuvate uuenduslike lahenduste pakkumise. Tänu tooteportfellile, mis katab jaemüügis kasutatava riistvara ja tarkvara on võimalik pakkuda terviklahendusi. Toshiba lahendused on loodud kiireks, turvaliseks ja paindlikuks, mis võimaldavad kohaneda teie ettevõtte ainulaadsete vajadustega erinevates jaemüügikeskkondades.


Vaata lahendust

Globaalne liider andmete kogumise riistvaras​


Datalogic 
on ülemaailmne tehnoloogialiider ning tegutsenud turul juba üle 40 aasta. Oma tegutsemisaja jooksul on nad spetsialiseerunud vöötkoodilugejate, mobiilsete arvutite, tuvastamis-, mõõtmis- ja ohutusandurite, RFID-, nägemis- ja lasermärgistussüsteemide projekteerimisele ja tootmisele. Tipptasemel lahendused aitavad tõsta jaemüügi, tootmise, transpordi, logistika ning tervishoiutööstuse protsesside tõhusust ja kvaliteeti.


Tooteportfellis on valikut nii jaekettidele, müügikohtadele, lennujaamadele, postiteenustele, tehastele ja haiglatele. Oma pika ajaloo jooksul on Datalogicul ligikaudu 1200 patenti mitmes jurisdiktsioonis; 7 uurimis- ja arenduskeskust ning palju mainekaid kliente viiel kontinendil.


Vaata lahendust

Evolutsioon videovalvetarkvaras


Luxriot on tippkvaliteediga ja suure jõudlusega videohaldustarkvara, mis loodi rahvusvahelise arvutiinseneride meeskonna poolt 2004. aastal.

Aastate jooksul Luxriot kuulanud oma kliente, jälginud maailmas toimuvat ja jätkanud oma videohaldustarkvara täiustamist, püüdes kompromissitult saavutada parima hinna-kvaliteedi suhte ja meeldivaima teeninduskogemuse. Luxrioti väärtust on hinnatud ülemaailmselt ning tänaseks on tarkvara kasutusel 196-s riigis.

Luxrioti turva- ja videovalvetarkvara on avatud platvormil, lahendused on skaleeritavad ja sobilikud nii ühele kui tuhandetele turvakaameratele.

Vaata lahendust

Tipptasemel jaemüügi optimeerimise tarkvara


Relex aitab juhtivatel jäemüüjatel püsida Living Retaili ajastul asjakohasena.

2005. aastal asutasid kolm tarneahela teadlast Relexi eesmärgiga täiustada jaemüügitoiminguid andmete täpsema ja tõhusama kasutamise kaudu. Tänapäeval aitab nende välja töötatud jaemüügi optimeerimise tarkvara ettevõtetel kogu maailmas lihvida oma konkurentsieelist ja aitab jaemüüjatel kiiremini kohaneda iga olukorraga​

Relexi pilvepõhine Living Retail Platform on loodud kiiruse, kohanemisvõime ja täpsuse jaoks. Suurepärase arvutusvõimsusega RELEX pakub pragmaatilist tehisintellekti kõigis jaemüügifunktsioonides. Platvorm võimaldab autonoomseid, kohanduvaid jaemüügiprotsesse, mis võimaldab teil piisavalt kiiresti uuendusi teha ja juurutada, tagades teie ettevõttele jätkusuutlikuse.

Vaata lahendust