Luxriot

Luxriot on juhtiv tippkvaliteediga ja suure jõudlusega videohaldustarkvara. Tarkvara suudab hallata korraga kuni 100 000 kaamerat isegi kui need on paigaldatud eri riikidesse. Kombineerides kõik oma haldustetgevused ühtseks süsteemiks, suudab Luxriot pakkuda kõrgeimat turvalisust, parimat analüütilist informatsiooni, hoides samal ajal halduskulud kontrolli all. Tänu erinevatele moodulitele, on võimalik tarkvara enda ettevõtte ärivajadustest johtuvalt kokku panna.

Luxriot pakub kahte erinevat koondavat videohalduse süsteemi:

Luxriot   Evo S   ja   Evo Global , millega ühilduvad:

    • Numbrimärgi tuvastus moodul
    • Näotuvastus moodul
    • Videoanalüütika moodul

Evo S and Evo Global

Evo S

Luxriot Evo S on Luxrioti uue põlvkonna turva- ja videovalvetarkvara, mis pakub kiiret ja skaleeritavat serveri lahendust.
 

Funktsionaalsus

Sündmuste ja tegevuste juhtimine


Määrake kuidas tarkvara reageerib erinevatele filmitud sündmustele. Selleks võib olla näiteks operaatori teavitamine tähelepanu vajavast tegevusest, automaatsete e-mailide saatmine või suhtlus mõne teise kasutatava tarkvaraga.

Video sisu analüüs 

Teie kasutuses on aktuaalne analüüsitav infromatsioon. Lisaks turvalisusele, aitab see teha ärilisi otsuseid nii personalihalduses kui ka turunduses.

 Salvestamine


Salvestamine jätkub isegi siis kui internetiühendus kaob ühes või mitmes alas. Salvestis hoiustatakse teie serveris nii pea kui ühendus on taastatud.

Häire kinnitus 

Häire puhul koostatakse automaatne logi ning see peab olema kontrollitud ja kinnitatud operaatori poolt. Tänu sellele ei jää ükski häire märkamata.

Kaardistamine


Kaameraid on kerge leida kasutaja vaates, sest need on lisatud illustreerivale kaardile.

API


Kohandatav ning kergesti integreeritav API-ga

Evo Global

Luxriot Evo Global on terviklik lahendus mis tahes suurusega ettevõtetele, ja isegi neile kes tegutsevad erinevates riikides. Lisaks Evo S funktsionaalsusele, lisanduvad veel järgmised arendused

 Funktsionaalsus

  Videosein


Luxrioti videosein võimaldab täiendatud konfiguratsioone ja funktsionaalsust, et navigeerimine oleks mugav sõltumata kaamerate arvust.

 Seadmete monitooring

 

Saate reaalajas teateid seadmete kohta, millel esineb tõrge või on lakanud töötamast. Tänu sellele on tagatud videovalve toimimine ning väheneb ebameeldivate üllatuste hulk.

Kasutajaõiguste seadistused  

Teil on võimalus valida kes millistele kaamerapiltidele, serverile, infole ja salvestitele ligi pääseb.

Veatuvastus

Juhul kui üks server lakkab töötamast, aktiveerub varuserver automaatselt. Luxriot jälgib konstantselt serverite tööd ning tuvastab tekkinud vigu, et neid hiljem parandada.

Lisamoodulid

Numbrimärgi tuvastus

Luxrioti ülitäpne numbrimärgi tuvastus tarkvara on loodud sõidukite tuvastamiseks, registreerimiseks ja analüüsimiseks.

Tarkvara on sobilik parklate haldamiseks, liikluse juhtimiseks ning korrakaitseks.

Näotuvastus

Luxrioti näotuvastus on biomeetriline rakendus, mis tagab täpse ja kiire näotuvastuse, suutes samaaegselt tuvastada mitut nägu. Lisaks sellele suudab Luxrioti näotuvastus moodul analüüsida nii otsepilti kui ka salvestatud videot.

Tarkvara on sobilik personalihaldusesse, turvaväravatesse ja korrakaitseks.


Videoanalüütika

Luxriotil on reaalajas toimiv videoanalüüsi tarkvara, mis kasutab täiustatud pilditöötlusalgorütme. Tarkvara tuumaks on täiustatud jälgimismootor, mis analüüsib katkematult liikuvaid ja statsionaarseid objekte, mida hiljem saab kasutada analüütilise teabena.

Tarkvara on sobilik igale ettevõttele