ESL

Kvaliteetseimad elektroonilised hinnasildid


Elektroonilised hinnasildid hoiavad kokku töötajate aega, tagavad korrektse tooteinfo kuvamise, võimaldavad dünaamilist hinnastamist ja aitavad optimeerida ettevõtte protsesse.

  • Minimaalne ajakulu

  • Alati korrektne ja sünkroonitud tooteinfo

  • Dünaamiline hinnastamine

  • Lühiajalised kampaaniad

  • Täiendava info kuvamine

  • Võimalus optimeerida äriprotsesse

Mis on elektroonilised hinnasildid ja miks neid kasutatakse?


Elektroonilised hinnasildid on elektroonilise tindi tehnoloogial toimivad meediaekraanid. Antud tehnoloogia tagab digitaalsetele siltidele väga madala voolukasutuse, mis võimaldab siltidel toimida vaid patareide pealt. Samade patareidega on võimalik silte kasutada kuni 10 aastat.

Elektrooniliste siltide abil on võimalik kuvatavat informatsiooni muuta automaatselt ja ilma füüsilise tööta. See omadus lihtsustab mitmeid protsesse kohtades, kus näidatakse suures mahus erinevat infot, mis on aja jooksul muutuv (nt. jaekauplustes ja ladudes).

Minimaalne ajakulu

Elektroonilistel siltidel kuvatav info muutub automaatselt ilma, et ükski töötaja peaks selle peale enda väärtuslikku aega kulutama.


Korrektne tooteinfo

Elektroonilistel siltidel kuvatav info muutub automaatselt ilma, et ükski töötaja peaks selle peale enda väärtuslikku aega kulutama.


Efektiivsem äriprotsess

Elektroonilised sildid võimaldavad optimeerida erinevaid äriprotsesse, nt. riiulite täitmist, komplekteerimist, kampaaniate läbi viimist.


Nixori paigaldatud elektroonilised hinnasildid on kasutusel