Uudne makseterminal, mis on palju enamat kui lihtsalt kaardimaksevõimalus

YUMI makseterminali saab kasutada näiteks mobiilse müügi- ja kassaseadmena, kliendiekraanina ning integreerida e-poega

Kui palju oleme oodanud kohvikus või restoranis istudes, et teenindajal tekiks vaba hetk, et võtta ammu valmis mõeldud tellimus või kuidas saaks kiirendada hotelli sisseregistreerimise protsessi? Turul on olemas uuenduslik lahendus, mis võiks pakkuda ülalmainitud probleemidele leevendust. 

Milliseid võimalusi pakub YUMI makseterminal, räägib lähemalt Nixori valdkonnajuht Armo Avila.

Kompaktne ja mugav

YUMI makseterminali saab kasutada näiteks mobiilse müügi- ja kassaseadmena, kliendiekraanina, kuvades klientidele erinevaid reklaampilte ja -videoid, tagasisideküsitluste ja lojaalsusprogrammide jaoks, ning integreerida e-poega.

Võrreldes seni turul olevate kaardimakseterminalidega on YUMI üks eeliseid Android operatsioonisüsteem, mis loob võimalused tema mitmekülgsemaks kasutamiseks. YUMI disainimisel on eesmärgiks võetud kompaktsus ja kasutajamugavus, mis on toonud tunnustuse 2019. aastal Product Designi tiitli näol. “Süsteem võtab märgatavalt vähem leti- või lauapinda,” toob Avila välja kompaktsuse eelised.

YUMI makseterminal oma suure, 7-tollise ekraaniga ja androidil põhineva operatsioonisüsteemiga loob võimaluse sellele arendada ja laadida erinevaid rakendusi. Need on täiesti innovatiivsed võimalused, millel Armo Avila näeb tulevikku mitmes erinevas valdkonnas, aga eriti HoReCa sektoris. 

Konkurentidest sammu võrra ees

“YUMI terminal on teistest konkureerivatest terminalidest ees sellega, et pakub lisaks kaardimaksele võimalust kasutada erinevaid rakendusi, näiteks hotellides self check in-i või kauplustes 360° teeninduse pakkumiseks ja seda kõike ühes seadmes,” räägib Armo Avila. 

Telli kohv ilma teenindajata

“Kui sul on laua peal olemas terminal, mille kaudu saad valida joogid ja söögid ning need sealt samast ka ära tellida ja ära maksta ning sa ei pea ootama teenindajat, siis on see ju tohutu ajavõit,” selgitab ta. 

Avila sõnul võimaldab selline paljuski automatiseeritud lahendus hoida kulusid kokku ning leevendada ka tööjõukriisi HoReCa sektoris, kuivõrd ei vajata enam nii palju teenindavat personali. “Kliendi jaoks on tegemist positiivse kogemusega, kuna ei pea tellimuse sisseandmiseks ootama teenindajat, mis päeva tipphetkedel võib võtta päris pikalt aega,” lisab ta.

“Tellides läbi terminali jõuab info otse kööki või baari ning personal saab kohe tellimusega alustada,” kommenteerib Avila. 

Samamoodi on ka hiljem maksmisega, mida saab teha läbi makseterminali kohe ilma klienditeenindajat ootamata.

Lisaks saaks YUMI terminali kasutada ka rõivakauplustes, kui on kasutusel hea e-poe süsteem, mis võimaldab omnichannel lahendusi. “Neid stsenaariume, kus YUMI terminali kasutada, on väga palju,” lisab Avila.

Kaal ja kassa ühes seadmes annab kaupmehele võimaluse võita aega ja vähendada kulusid
Kiire ja optimeeritud teenindusprotsess loob meeldivama kliendikogemuse ja tõhusama müügitegevuse