Iseteenindus

Iseostlemine ja iseteeninduskassad - mis on nende erinevus?


Iseostlemine (Self-scanning)

Iseostlemine on iseteeninduse vorm, kus klient registreerib enda kaubad müügisaalis liikudes ja tasub isemaksekassas (SPS – Self-Payment Station), vahetult enne müügisaalist lahkumist.​

Iseostlemisel kasutatakse tavaliselt spetsiaalselt selleks disainitud käsiterminale, kuid kliendil on võimalik kasutada ka oma isiklikku mobiiltelefoni.Iseteeninduskassad (Self-check out)

Iseteeninduskassa mõiste tuleneb inglisekeelsest väljendist „Self-Checkout“ (SCO). SCO tähistab sellist iseteeninduse vormi, kus klient registreerib enda kaubad ja tasub samas kohas, vahetult enne müügisaalist lahkumist. ​

Mitut iseteeninduslahendust kasutusele võttes ja neid kombineerides on võimalik luua mitmekülgne ostukeskkond, mis võimaldab kiirendada müügiprotsesse ja optimeerida tööjõukulusid ning kus iga kliendisegment saab valida sobivaima teenindusmudeli.

Iseteeninduse riistvara


Datalogic Joya

Ostupuldid

Toshiba System 7

Iseteeninduse süsteemid


Toshiba Hybrid X Kiosk

Iseteeninduskiosk

Iseteeninduse tarkvara

NexuSCO

Universaalne iseteeninduskassa tarkvara erinevatele ärivajadustele. Kasutatav nii kioskina kui ka ilma turvakaaluta, samuti hübriidlahendusena mida kasutab nii klient kui kassiir.

​Seotud tooted

NexuSCO Kiosk
NexuSCO Lite
NexuSCO Multiuser
NexuRA
NexuSEC

NexuSPS

Iseostlemislahenduste maksekassa, mida on laiendatud versioonis võimalik kasutada ka iseteeninduskassana.

Seotud tooted 

NexuSPS Scan
NexuRA
NexuSEC

Nexu Mobile

Mobiilirakendus, mis võimaldab nutitelefoniga iseostlemist, mobiilseid makseid, ostunimekirjade ja püsitellimuste koostamist, kampaaniate ja kupongide haldust ning loomulikult kasutada kliendikaarti mobiilis.


Shopevolution

Shopevolution on Datalogicu poolt arendatud iseostlemise tarkvara, mis võimaldab klientidel müügisaalis ostupuldiga tooteid skaneerida, muutes seeläbi ostuprotsessi kiiremaks ja efektiivsemaks.